Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szeretnem elore leszogezni...

Szeretnem elore leszogezni hogy (eddig) nem nagyon hiszek (hittem) az ilyen dolgokban. De szerintetek leheteges ez? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnalom, a kerdesem nem sikerult valami ertelmesre. Most itt a bovebb kifejtes:

Hivatalos voltam egy hazibuliba meg jo ket hettel ezelott. A hazigazdan kivul egy tagot sem ismertem. Megis a buli elott par ejszakaval egy sraccal almodtam.Az arcat nem lattam de a haja, az illata,a viselkedese, a karaktere megmaradt. Az alom valami olyasmi volt, hogy egymassal szemben allunk es vitazunk. A barataim akik korulottunk vanak es nezik a vitat azt mondogatjak hogy ez az igaz szerelem.A vegen a fiu lehajol es megcsokol. Itt ebredtem fel. Ket nappal az alom utan a buliban megismertem ezt a sracot. Eskuszom mindene ugyanolyan volt mint az almomban. Amint meglattam tudtam hogy o az konkretan fejbe vagott a dolog. Azota se tudok ezen az almon tullepni(pedig nem volt koztunk semmi a partin csak beszelgettunk). Eddig nem hittem az ilyen dolgokban de mar nem tudom mit gondoljak. Szoval igy a vegen csak onmagamat sikerul ismetelnem. Szerintetek lehetseges megalmodni egy talalkozast/kapcsolatot egy vadidegen emberrel akit csak napokkal kesobb ismerek megm? Ha igen akkor hogyan? Koszonom elore a segitseget mindenkitol. Joejszakat.



2016. febr. 7. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
igen, alfában nincs tér és idő. Én is megálmodtam előre, hogy másnap felelek és így történt. Néha előfordulnak ilyen dolgok.
2016. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Ez természetes,lehet ez egy égi jel,hogy õ lesz a leendõ férjed;)
2016. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!

Az ilyesmikre mondják a "deja vu"érzést.

Elménk képtelen dolgokat megjegyez,amiket nem észlelünk,csak egy villanás volt,vagy ismeretlen nyelven beszélt valaki,stb.

Egy kapcsolatnak temérdek életbevágóan fontos alapja van.Nem hiszem,hogy ezeket,egy álom helyettesíti,s jelentőségüket pótolhatná!

2016. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Az lehetséges hogy az álmod nagy hatással volt rád mivel számodra kellemes tulajdonságokkal rendelkező személyről álmodtál és nem meglepő módon végül találtál egy személyt akire illett az álmod. Na puff, mivel nem valami lehetetlen személyről álmodtál ez nem meglepő. Ha tetszik ismerkedj meg vele, aztán kiderül hogy tényleg olyan-e vagy csak az első benyomás alapján tűnt annak. De gondolom mivel nem történt közöttetek semmi a bulin, még sem volt meg a közös "rezgés" csak részedről a vágy hogy beteljesedjen az álmod.
2016. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!