Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetéges ez?

Hogyan lehetéges ez?

Figyelt kérdés

Egy régi optikai egerem van, és egy sima sztal felületen használom hosszú évek óta, minden gond nélkül.

Egyik pillanatról a másikra amikor oldalirányba mozgatom az egeret akkor alig mozog, de fel-le jól megy a kéernyőn az egér.

Már azt hittem elromlott, de amint aláraktam valamit, és azon mozgattam, megint tökéletesen megy oldalirányba is.

Tehát évekig minden irényba szépen és jól ment, majd egyik pillanatról a másikra az oldalirányú mozgás alig mozog a sima asztal felületen, ahol eddig jó volt.


Hogyan lehetséges ez, vagy mi az oka ennek? :D


2015. dec. 18. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy a vezeték kontakthibás, vagy valami kosz ment az aljába, és bezavar a fényvisszaverődésnél.
2015. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Látható kosz nincs, valamint (ahogy már írtam) ha a sima asztalfelületen mozgatom, akkor alig mozog oldalra (föl-le oké), ha viszont alá rakok egy mappát, akkor egyből jó oldalirányban is. (Természetesen az asztal se koszos).


Az a fura, hogy eddig tökéletes volt asztalon is minden irányban, aztán egyik pillanatról a másikra oldalra alig akar menni, de CSAK az asztalon, alátéten most is jó... :D

2015. dec. 18. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!