Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent ha angyalokkal álmodtam? Már nem emlékszem mit mondtak nekem. De körülöttem voltak mit jelent?

2016. febr. 12. 08:20  Privát üzenet  

A válaszok
Fanta212 nevű felhasználó válasza:

Azt, hogy spirituális képességed van, érzékeny vagy a szellemvilágra :D, és a menny üzent neked, (angyalok= hírvivők), hogy vigyáznak rád, szeretnek téged odafent.

:)))) :D

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/7Időpont 2016. febr. 12. 08:25 Privát üzenet
Angyalokkal aludtam. Ki nyert?

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2016. febr. 12. 09:34 Privát üzenet

Sigmund Freud szerint az álmok szoros kapcsolatban állnak az álmodó személy aznapi tevékenységével és szimbólumokat rejtenek, amik miatt néha abszurdnak vagy hihetetlennek tűnik az, amit álmodunk.

Voltál tegnap templomban, vagy ilyesmi?

Amúgy nem kell mindjárt a másvilágról érkezett üzeneteket vizionálni az álmokba, egyszerűen éjjel is működik az agyad.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2016. febr. 12. 10:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok.

Álmomban körülöttem voltak igen,de sehogy tudom vissza idézni hogy mit mondtak, láttam emberi formában és fényesen el suhanó formában is, mostanában sok rossz dolog történt velem, és stressz is ért, sőt most konkrétan be van állva a derekam lábam az ideg rá ment 😢

Remélem hogy valóban elő hírnökei a jónak az angyalok rám férne.

# 4/7Időpont 2016. febr. 12. 10:42 Privát üzenet
Fanta212 nevű felhasználó válasza:

Szerintem meg igen is van valami jelentősége, ha angyalokkal álmodunk!

Ez nem mindennapi szimbólum, mint a repülés, vagy atöbbi..

Szerintem ha legközelebb álmodsz velük kérdezd meg hogy mit akarnak. :D

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/7Időpont 2016. febr. 12. 10:43 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Őrangyalok ránk s döntéseinkre vigyáznak, ők próbálnak terelni jó irányba. Álmodban üzentek valamit. Ennyi.

1#, nincs mennyország, mindenkit szeretnek odafentről.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2016. febr. 12. 16:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném meg tudni mit szeretnének üzeni, de tudom nem kívánság műsor.

..

Majd el jön gondolom az ideje.

# 7/7Időpont 2016. febr. 12. 18:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Álmomban rám támadt egy zöld kígyó, aztán megöltem (levágtam a fejét) a körülöttem lévők örültek nekem. Mit jelenthet?
Szerintetek baj az ha körülöttem mindenki más álmodik csak én nem?
Mi a jelentése? Minden este azt álmodom hogy összeveszek anyával majd őt elrabolják. Sosem látom kik, hogy csak ahova bezárták őt. Senki sem segít se a rendőrség, se a barátomhoz...
Miért álmodom néha azt, hogy alvás közben vannak körülöttem?
Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy hatalmas vöröses-sárgásan izzó meteorok csapódtak a földbe körülöttem, kb percenként. Egyik se talált el?!
Álomfejtés, körülöttem mindenki meghalt csak én nem! Mit jelenthet?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!