Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha angyalokkal...

Mit jelent ha angyalokkal álmodtam? Már nem emlékszem mit mondtak nekem. De körülöttem voltak mit jelent?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 08:20
 1/7 Fanta212 válasza:

Azt, hogy spirituális képességed van, érzékeny vagy a szellemvilágra :D, és a menny üzent neked, (angyalok= hírvivők), hogy vigyáznak rád, szeretnek téged odafent.

:)))) :D

2016. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Angyalokkal aludtam. Ki nyert?
2016. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sigmund Freud szerint az álmok szoros kapcsolatban állnak az álmodó személy aznapi tevékenységével és szimbólumokat rejtenek, amik miatt néha abszurdnak vagy hihetetlennek tűnik az, amit álmodunk.


Voltál tegnap templomban, vagy ilyesmi?


Amúgy nem kell mindjárt a másvilágról érkezett üzeneteket vizionálni az álmokba, egyszerűen éjjel is működik az agyad.

2016. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok.

Álmomban körülöttem voltak igen,de sehogy tudom vissza idézni hogy mit mondtak, láttam emberi formában és fényesen el suhanó formában is, mostanában sok rossz dolog történt velem, és stressz is ért, sőt most konkrétan be van állva a derekam lábam az ideg rá ment 😢

Remélem hogy valóban elő hírnökei a jónak az angyalok rám férne.

2016. febr. 12. 10:42
 5/7 Fanta212 válasza:

Szerintem meg igen is van valami jelentősége, ha angyalokkal álmodunk!

Ez nem mindennapi szimbólum, mint a repülés, vagy atöbbi..


Szerintem ha legközelebb álmodsz velük kérdezd meg hogy mit akarnak. :D

2016. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őrangyalok ránk s döntéseinkre vigyáznak, ők próbálnak terelni jó irányba. Álmodban üzentek valamit. Ennyi.

1#, nincs mennyország, mindenkit szeretnek odafentről.

2016. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném meg tudni mit szeretnének üzeni, de tudom nem kívánság műsor.

..

Majd el jön gondolom az ideje.

2016. febr. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!