Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elmúlt egy hónapban többszö...

Sansa Strak kérdése:

Az elmúlt egy hónapban többször szültem álmomban. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Egészséges kisfiú, nincsenek komplikációk...csak szülők és kész.Örülök neki álmomban...

2016. febr. 13. 21:31
 1/3 Mephistophelis válasza:
Valószínűleg azt, hogy nő vagy. Ha nem vagy terhes, nemsokára valami megtestesül az életedben. Könnyen jön majd, komplikációk nélkül, de az egész további életedre hatással lesz. Illetve, lehet valami altesti bántalom, (pl.: kezdődő aranyér) amit így fordít le a tudatalattid a számodra. Hogy a gyermek utáni vágyódást már ne is vegyük sorra. Ha pasi vagy az már komplikáltabb :D De a saját álmodat csak te tudod megfejteni. neked mit jelent? Felcsaphatod az álmos könyvet (Szepes Máriáét ajánlom) De a fehér kutya egész mást jelent neked, illetve annak akit megtámadott egy fehér kutya... További szép álmokat kívánok :P
2016. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!Elgondolkodtató a válasz, mondhatnám, hogy amikor elolvastam olyan furcsa felismerő érzésem volt...

A válasz elejében van a megoldás!

Bár vágyok még egy babára, de még korai ugyanis most van egy 10 hónapos kisfiam.

Hiszek az álmokban...Decemberben is kaptam fentről erre utaló jeleket, hogy nagy változás áll be az életembe ... Talán lassan itt lesz az idő, hogy megtörténjen!


Még egyszer köszönöm a választ!

Minden jót és szépet!

2016. febr. 14. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
kb.: nagyon vágysz egy gyerekre és komplikáció nélküli szülésre.
2016. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!