Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Már ne haragudjatok meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Már ne haragudjatok meg de az elmúlt időszakban többször is megfigyeltem, hogy huszonévesek fiúk összejönnek 13-15 éves lánykákkal. Egy kérdés. Miért?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
20 éves fiú vagyok barátnőm 14 :D imádjuk egymást és kb agyilag is egy szinten vagyunk :D
2015. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
előző vagyok tegnap voltunk fél esztendősek :)
2015. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
20 feletti csajok férjet akarnak már meg családot férfiaknál ez inkább 30 felett jön elő
2015. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak, mert összeillünk és így alakult, elég gáz lenne, ha kor alapján választanánk párt, a szerelemben nem számít, nem ez a fontos.
2015. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mokyu! ***** válasza:
Jobban tetszenek a fiatalabb csajok ennyi 21/ f
2015. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fingom sincs. 15/F
2015. jún. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, nekem 22 éves a barátnőm, szóval én nem ilyen irányba mentem, de egy barátom 21 éves 15 éves a barátnője kb 3 éve vannak együtt...


nála nem úgy jött, hogy "13 éves lányt akarok", hanem egy barátja húga, sokat beszélgettek és megértették egymást, jól elvoltak (nem szexuálisan vonzódtak egymáshoz! és nem követtek el törvényszegést mielőtt valaki ezzel jönne!)...

az én szememben elég buta tini a kiscsaj, mert a tini butaságai jönnek elő, de ezen át kell esni úgy tűnik mindenkinek...szerencsére nem nekem kell elviselnem :D

szeretik egymást viszont a tini ilyen-olyan rajongás, "nem tudom mit akarok", "buta vagyok és nem tudok mit kezdeni magammal ezért unatkozom" dolgok sokszor ütköznek a 20-as felfogással...a barátom mindig elfoglalja magát SOHA nincs olyan pillanata, hogy "unatkozom nem tudok magammal mit kezdeni", míg a barátnőjének elég sűrűn és ilyenkor elvárja, hogy vele foglalkozzon a barátom...ez a legjobban engem akkor irritál amikor mondjuk LAN-Partyzunk náluk, játszunk és a szerver :D mert játszunk és facebookra lépeget ki és a játék meg-meg áll miatta :D privát munkánál is zavaró, mert pl ott voltunk a megrendelőnél és a kiscsajnak minden baja volt...wc-re kell mennie, menni akar, fáradt........persze nem mindig ilyen, de párszor ilyen volt...szóval megvannak, de a felfogás kicsit más...persze ez nem kor függő, mert sok tizenéves eltudja magát foglalni és nem hisztis...

2015. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem gondolom hogy egy kapcsolatot csak a kor határoz meg nyilván. Csak mostanában olyan "érett" fiúk jöttek össze komolytalan kislányokkal,hogy alig hittem el :D de tényleg Köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!