Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg igaz hogy az álmok...

Tényleg igaz hogy az álmok valóra válnak?

Figyelt kérdés
Mármint hogy nem azok a dolgok amikről "álmodozunk" hanem amikről konkrétan alvás közben álmodunk. Hallottam egy olyasmit hogy néha az álmok a jövőt mutatják meg. Remélem tényleg így van mert múlt éjszaka annyira állat dolgot álmodtam.(Amiben ráadásul teljesen reális dolgok történtek)

2016. febr. 15. 22:53
1 2
 1/20 gnoomage ***** válasza:
74%
Nem...
2016. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Néha valóra válhatnak.

De a legtöbb esetben nem. Énálmodtam már, hogy meztelenül buszozok, illetve hogy 15 évesen terhes vagyok.Ja, és hogy repülök.

Szerencsére egyik sem vált valóra.


És ez nem úgy működik, hogy ami tettszik álom, az valóra válik.

Hanem hogy valami olyat álmodsz, amit szeretnél és teszel is érte. ekkor valóra válhat.

2016. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. febr. 15. 23:52
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Az álmok akkor teljesednek be,ha beteljesítjük azokat,legyen az ébren,vagy alva álmodozás.

2. válaszoló!

A meztelenül buszozás a szégyenérzetedre,a terhesség nőiességedre,s a repülés,a szabadságvágyadra utal.

2016. febr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem jöttek szembe álmaim. Nagyon durva volt megélni ugyanazt az érzést, mint álmomban. Pl. mikor ház falán ment a lift kívülről, teliablakos, és csak ment, ment, meg sem akart állni, elég félelmetes álom volt. Rá pár hónapra voltunk lányommal Siófokon, a víztoronyba szintén így ment a lift, teliablakos, majdnem besírtam hogy azta. Csak ez megállt és minden oké volt. Aztán épületek is voltak, hogy tisztán emlékeztem rá álmomból. A volt általános iskolámmal többször álmodtam, hogy féltem a mosdóban, mert nem záródtak az ajtók, és attól féltem álmomban, hogy meglátnak. Egy volt tanárom nemrég meghívott a suliba beszélgetni. Elmentem a mosdóba. Egyik ajtó sem záródott, de még csak be sem lehetett csukni őket. Félni mondjuk nem féltem, mert pont nem érdekelt délután hogy ki mit lát, mikor senki se jár arra 4 után.

Aztán sokat álmodtam kis szűk ablakkal, hogy ki kellett mászni rajta, mert másképp nem lehetett kijutni. Minden bajom volt, és azt kívántam, bárcsak sose kerülnék ilyen helyzetbe. Ezzel is többször álmodtam. Aztán a lányommal játszóházban jártunk, ahol a felfújt labirintusos mászókás komplexumba a felnőttek is bemehettek. Becsalt, hát nem mondtam nemet. Na, ott köszönt vissza szűk kis ablak. Egy 10 év körüli kisfiú segített átmászni, hallotta, mikor mondtam hogy bazz, ezt már álmodtam, és mondta, hogy neki is volt már ilyen. Ő egy új osztálytársát álmodta meg.

Hát mindenesetre nekem csak az utóbbi pár évben kezdődött ez, hogy visszaköszönnek álmaim, de ilyen tök egyértelmű az egész.

Biztos vagyok benne, hogy nem véletlen. De különösebben nem foglalkozok vele. Az álmok mély nyomot hagytak, de megélve szerencsére nem volt olyan rossz.

2016. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mit álmodtál.
2016. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Kis korom óta gyakran van, mikor az álmom "valóra válik", pontosabban a részletei. Egy tekintet, néhány mondat, egy hely...effélék. Szóval szerintem ne aggódj, ha "állat dolgot" álmodtál (én az emberek testébe bemászó férgeket álmodtam, mégis tudom, hogy ez nem fog megvalósulni, ahogyan az égen repülő villamos sem) inkább a szimbólikus jelentését kutasd.
2016. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#6 válaszoló! Te pontosan megértetted hogy értettem a dolgot.

Velem fordult már elő olyan hogy álmodtam valamit, és az teljesen, minden részletében ugyanúgy meg is történt a valóságban nem sokkal később.

De sokszor van Deja-vu érzésem is hogy mint ha már ez megtörtént volna, és azt hiszem, ez is annak tudható be hogy valószínűleg megálmodtam már, csak aztán elfelejtettem mire felkeltem, és amikor megtörtént mégis úgy éreztem hogy ezt már tutira átéltem egyszer...Szóval érted, ilyen dolgokra gondoltam.

2016. febr. 16. 13:37
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 válaszoló, igen, én is így gondoltam, hogy biztos valami szimbolikus jelentősége van, vagy ilyesmi, de ezen nem is töröm a fejem mert még soha nem tudtam rájönni hogy az álmaimban mi mit jelent. Pedig időnként szoktam fura dolgokat álmodni, de legtöbbször csak marhaságokat. :D
2016. febr. 16. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!