Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt, illetve...

Miért álmodtam ezt, illetve mit jelent? Az álmaim 90%-ban valóra válnak.

Figyelt kérdés

Álom 1: A legjobb haverommal voltam lent Triatlon héten valami motoros bemutatón / előtt. Összeismerekedtem egy lánnyal, akivel tartottam a kapcsolatot. A suliban is ülve beszélgettünk, majd elmentünk az Ő osztályától ahol beszélgettünk és csókoloztunk. 9-edikes volt, azt hiszem barna hajú.

Álom 2: zombi apokalipszis és a kertünkben a zombikat illetve a még nem zombi de már halott embereket írjtuk ( nálam a kerti görbe kés van, azzal szúrom fejbe őket, de a fele túléli és újra kell "ölni".

Az utóbbi miatt csak azért aggódom, mert soha nem néztem zombis filmeket, játékokat, stb-ket mégis nagyon részletes volt. Bár tudom hogy ez abba 10%-ba tartozik, ami nem válik valóra.


2015. júl. 29. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utcso mondatod helyes. Nem válik valóra. Én is szoktam baromságokat álmodni pláme a napokban. Lehet az időjárás az oka... V h a szomszéd egyfolytában üvölt mint a barom szegény anyjával. A gyerek meg szédszedi a szekrényt egy pálcára húzott műanyag egérfejjel aminek ilyen szines osszerakosgatos izé a teste xd elég morbid xdna de visszatértek. Az első álmod talán annyit takar h uj kapcsolatot akarsz v az a csaj hianyzik. A zombisra semmit nem tudok mondani xd csak annyit h legközelebb vágd le a fejüket :D
2015. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinted miért van 10% ami nem válik valóra, ha azt feltételezed, hogy álmok valóra válnak? Hiba a mátrixban? Hiba benned?
2015. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!