Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjjel azt álmodtam, hogy...

Éjjel azt álmodtam, hogy álmomban álmodok, azon belül is álmodok és még azon belül is álmodok. Tehát konkrétan 4 szint,4 álom. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Az álmokból 2-re emlékszem pontosan, a másik kettőre nem. De azok is elég érdekesek voltak. Az 4. szintre vagy nem is tudom, hogyan mondjam, emlékszem a legjobban. Egy vasúti állomáson voltam, ahol több vagonból álló vonat jött. Az állomáson furcsa mód állatok várakoztak, ló, disznó, tehén, kutya. A vagonok olyanok voltak, hogy ilyen pici fülkékből álltak, amiknek nem volt tetejük. Olyan volt, mintha felülről figyeltem volna, mert beláttam a kis fülkékbe. Az állatok elkezdtek beszállni és amint beléptek a fülkébe vagy rekeszekbe, megcsonkította őket. Vagy ledarálta vagy a fejükről tűnt el valami, szóval eléggé bizarr volt ez a kép. A másik álom, ez a harmadik kép, szint, egy forgalmas út melletti keskeny járdán haladtunk sok emberrel, a hátam mögött egy kisfiú és az apukája jött. Olyan volt a járda, hogy mindenféle akadályok voltak, volt, hogy egy magas oszlopon keresztül kellett felmásznunk, hogy tovább tudjunk haladni, volt, hogy egy nagy, sötét, mély gödröt kellett átugrani és arra emlékszem még, hogy nagyon sokan beleestek, nem tudtak tovább jönni, többek között a kisfiú ás az apukája a hátamnál is. A másik kettő szinte teljesen kiesett. A lényeg az, hogy szintenként felébredtem, vagyis először felébredtem a 4. szintről a 3.-ra, aztán a 2.-ra végül az 1.-re, végül tényleg felébredtem. És láttam magam, ahogyan 4-szer felébredek.


Szerintetek ez mégis mi a fene volt? Nem vacsoráztam, nem is néztem ilyen filmet mostanában, vonattal sem igazán találkoztam, szóval nem tudom honnan szedhette az agyam ezeket a dolgokat.


21L



2016. febr. 26. 09:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6%
van valóság, de amiben most vagyunk, az nem az.
2016. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Vedd be a piros pirulát, és kiderül, mi a valóság...
2016. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#13

Na ne okoskodj, te sem vagy álmodó!

Én meg azért nem vagyok, mert nem álmodok, hanem a valósággal foglalkozok, élek, létezek! „Gondolkodom, tehát vagyok"

2016. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
#13 Bizonyára ezt nekem írtad, de mostmár te vagy a 13-as. Fordult a kocka. Látod? :D Nem mondom, hogy amit én mondok az a helyes, de ki tudja mi a valóság? Mindenki csak egy illúziót lát a valóságból. Talán még az is illúzió, hogy most itt vagyok, a kérdező illúziója. Nem tudok semmit biztosra kijelenteni. De attól még hogy gondolkodó vagy semmit nem zár ki. Egy önműködő robotot is be lehet programozni, hogy önmagától hozzon döntéseket.
2016. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Háát..ha illúzió, elég hosszú. :) Érdekes dolgok ezek!
2016. febr. 26. 16:08
 16/25 anonim ***** válasza:
40%

#15 Az idő máshogy telik az álomban, ahogy a valóságban is. Ez egy szubjektív észlelés.

U.i.: Én vagyok a kérdező illúziója + munkaidőben egy démoni komornyik, de szabadnaposan maga a Sátán, és nem szeretem, ha lenyomnak amikor ilyen menő dolgokat mondok. Szóval ne csesztesétek a górét, mert ha a kóré pontozós kedvében van mindenki nulláról fogja újrakezdeni.

2016. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyszer volt négyszintű álmom, éppen pszichoterápiára jártam, és eléggé meg lett bolygatva a tudattalan. Sok álmot elemeztünk terápiában, és az alapján mondom, hogy az álmoknak NINCS univerzális jelentése: minden álom azt jelenti, amit NEKED mond, hiszen a te saját tudatalattidból táplálkozik.
2016. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Bár tényleg valóságos lenne az Eredet c. film. Milyen szép életet lehetne álmodni! :-)
2016. febr. 26. 21:30
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Ja. Elírtam. Am Jigsaw, észre vetted hogy te vagy egyedül lepontozva? :D
2016. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
#19 Nem, nem csak én. Valaki biztos lepontozott mindenkit. Sok az időmilliomos.
2016. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!