Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjjel azt álmodtam, hogy...

Éjjel azt álmodtam, hogy álmomban álmodok, azon belül is álmodok és még azon belül is álmodok. Tehát konkrétan 4 szint,4 álom. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Az álmokból 2-re emlékszem pontosan, a másik kettőre nem. De azok is elég érdekesek voltak. Az 4. szintre vagy nem is tudom, hogyan mondjam, emlékszem a legjobban. Egy vasúti állomáson voltam, ahol több vagonból álló vonat jött. Az állomáson furcsa mód állatok várakoztak, ló, disznó, tehén, kutya. A vagonok olyanok voltak, hogy ilyen pici fülkékből álltak, amiknek nem volt tetejük. Olyan volt, mintha felülről figyeltem volna, mert beláttam a kis fülkékbe. Az állatok elkezdtek beszállni és amint beléptek a fülkébe vagy rekeszekbe, megcsonkította őket. Vagy ledarálta vagy a fejükről tűnt el valami, szóval eléggé bizarr volt ez a kép. A másik álom, ez a harmadik kép, szint, egy forgalmas út melletti keskeny járdán haladtunk sok emberrel, a hátam mögött egy kisfiú és az apukája jött. Olyan volt a járda, hogy mindenféle akadályok voltak, volt, hogy egy magas oszlopon keresztül kellett felmásznunk, hogy tovább tudjunk haladni, volt, hogy egy nagy, sötét, mély gödröt kellett átugrani és arra emlékszem még, hogy nagyon sokan beleestek, nem tudtak tovább jönni, többek között a kisfiú ás az apukája a hátamnál is. A másik kettő szinte teljesen kiesett. A lényeg az, hogy szintenként felébredtem, vagyis először felébredtem a 4. szintről a 3.-ra, aztán a 2.-ra végül az 1.-re, végül tényleg felébredtem. És láttam magam, ahogyan 4-szer felébredek.


Szerintetek ez mégis mi a fene volt? Nem vacsoráztam, nem is néztem ilyen filmet mostanában, vonattal sem igazán találkoztam, szóval nem tudom honnan szedhette az agyam ezeket a dolgokat.


21L



2016. febr. 26. 09:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Ööö....

Jigsaw! Szerintem valamit benéztél! Én még nem láttam hogy lelettem volna pontozva, és az őszintét megvallva, csak téged láttalak lepontozva. :D

Amúgy szép az ott, az a valami. Az ott mi?

2016. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező!
2016. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Mindig vannak unatkozó emberkék.. én nem pontoztam senkit, szóval az én lelkiismeretem tiszta! :)
2016. febr. 27. 12:34
 24/25 anonim ***** válasza:
nekem ojan volth lefekszek lefekszek... és felkelek felkelek.. xd non megrázó volt xd
2016. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sok volt Madáchtól Az ember tragédiája és az álom az álomban kombó? :D
2016. máj. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!