Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent lyukas tenyérrel...

Mit jelent lyukas tenyérrel álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy a tenyeremen van egy zsákvarrótű vastagságú lyuk,amin át lehetett látni.Pár évvel ezelőtt pedig azt álmodtam,hogy a talpamon van lyuk.Elég fura és megrázó álom volt,mivel emlékszem rá,pedig az álmaim nagyrészére soha.Olyan érzés fogott el,mintha valaki elvett volna belőlem egy darabot.Bár nem értek az álomfejtéshez,de az álaim nagyrészének a jelentését magam szoktam lekövetkeztetni a salyát életemből,de itt jó lenne valami szimbolikus magyarázat,hogy könnyebben megérthessem.Tudna ebben valaki segíteni?
2016. febr. 26. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos szép a tenyered. Kéne oda két szem és tökéletes lenne.
2016. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán azt jelenti hogy kicsúszik a kezeid közül az irányítás.
2016. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:) Bár az elsőt nem igazán értem,mit akar ezzel mondani
2016. febr. 28. 06:58
 4/5 anonim válasza:
Az első válaszolónak lehet valami filmes vicce volt :) Leszögezem nem vagyok vallásos, de nem lehetséges, hogy ez Krisztus sebeit szimbolizálja? Hallottam már olyanról, hogy valaki elolvasott mondjuk egy könyvet és azt élte át. Hogyha pl előző pár nap Krisztusról beszélgettél vagy olvastál, akkor lehet hogy amiatt álmodtál ilyet. Remélem tudtam segíteni :)
2016. márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na erre biztos nem gondoltam volna magamtól:) Lehet benne valami,bár nem emlékszem,hogy csináltam-e valamit vagy olvastam Krisztussal kapcsolatban.Még a végén én leszek a megváltó XD Egyébként valamennyire vallásos vagyok,de nem vagyok olyan nagy vallásgyakorló,csak bizonyos helyzetekben.

Köszi a választ!:)

2016. márc. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!