Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amiket álmodni szoktam azok a...

Amiket álmodni szoktam azok a közeljövőben nagy részük megvalósul, mit tegyek az ellen, hogy ne olyan rossz álmom legyen?

Figyelt kérdés

Látom magam előtt a helyeket, hogy a lepukkant lakásomat,

vannak visszatérő álmok, aztán amikor nem álmodom már őket, megvalósul majd a közeljövőben.

Van úgy hogy ha teljesen ismeretlen helyre megyek, úgy érzem néha mintha már jártam volna ott álmomban, hogy tudom, mi hol van.

Mikor régen elmentünk Győrbe kirándulni az osztállyal. Azt álmodta, hogy bent vagyok valamilyen nagy teremben aminek az egyik végén zuhanyzó van a másikban meg wc kabinok. Le akartam fürödni, de közben bejöttek az osztálytársak és hülyültek és víz nem volt. mikor végeztem kinéztem az ablakon néztem a focipályát.

Mikor elmentünk Győrbe kirándulni pont ebben a kollégiumba szálltunk meg ugyan úgy nézett ki a fürdőbe mint az álmomba, akkor is bejöttek az osztálytársak és hülyültek és nem volt meleg víz.

Megálmodta az öreganyám temetését is, igazából előtte még nem tudtam, hogy kinek a temetésén vagyok ott, álltam a koporsó mellett és lesütött szemmel néztem.

Aztán egy idő múlva már nem jött ez az álom, kis idő elteltével meghalt az öreganyám, és minden úgy volt a temetésén ahogy megálmodtam, igazából mindig csak ilyen képek jönnek elő....


2016. jan. 21. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg parancsokat adni az agyadnak, hogy nem akarsz rosszat álmodni és nem is fogsz. Nálam mindig beválik.
2016. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És alvás előtt próbálj valami jóra gondolni és nem fárasszd magad felesleges menőzéssel "előre láttam a jövőt" meg ilyenek. Előre látni a jövő nem rossz dolog.
2016. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az álmaid valósulnak meg, hanem telepátiával megérzel álmodban dolgokat, majd az agy összeállítja logikával a bekövetkező eseményt. A nagyanyád egészségi állapotát is érzékelted, majd az agyad összerakta a logikus folytatást.

Én is ugyanígy meg szoktam álmodni jelentős dolgokat.

Például álmomban telepatikusan (lehet hogy nevetségesen hangzik a telepátia), pontosan érzékeltem a csernobili nukleáris balesetet a bekövetkezése pillanatában. Vasúti tehervagonokban katonákat láttam vegyvédelmi felszerelésben és gázálarcban, meg a gázálarcaik gégecsöveit. Halálra voltak rémülve. Riasztó szirénát és kürtöket hallottam. Felébredve még nem igazolódott be az álmom, mert azt a balesetet egy ideig eltitkolták.

A balkáni háborút is pontosan megálmodtam. Aznap éjjel bombáktól menekülő embereket érzékeltem telepítikusan. Reggel újságolta édesanyám hogy kitört a háború, majd a tévében értesültem róla hogy éjszaka érte a bombázás a lakosságot. Tehát pontosan akkor mikor álmomban telepatikusan megéreztem. És nem az álmom hozta létra hanem fordítva, az esemény befolyásolta az álmomat.

Magyarország gyarmatosítását is pontosan megálmodtam. Szolgaként masíroztak az emberek a gyárakba.

Édesapám halálát is pontosan megálmodtam. Mikor reggel hívott a testvérem a hírrel, meg sem lepődtem mert már pontosan tudtam, még azt is hogy megfulladt álmában.

Megálmodta a befektetési arany zuhanását, az aranylufit is. Az aranykereskedő meg teljesen hülyének nézett amikor az összes befektetési aranyamat eladtam, mert tőlük aznap még mindenki ész nélkül és egymást lökdösve vette mert aznap még szárnyalt felfelé. Persze ekkor sem az álmom teljesült be, hanem az aranykereskedés nagykutyáinak gondolatai befolyásolták az álmaimat, mert álomban jól működik a telepátia.

2016. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem az van, ha valaki álmomban szembe jön és keresztet vetek köszönés helyett az illető egy héten belül meghal. Gyerekként magamat okoltam a halálukért, ma már tudom, hogy megéreztem előre. Így most már ha előfordul legalább el tudok köszönni és felkészíteni a családtagokat
2016. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Január 6.án apám halt meg. Emlékszek arra mikor másnap bementünk a kórházba ahol a boncolást szokták csinálni, emlékszek a váróra, a dokira, az arcára. Arra, ahogy apám este, mikor rosszul volt, kiment az udvaron át a kocsi mellett és beszállt az úton lévő autóba amivel bevittük őt.

A szívével volt valami, nem tűnt betegnek. meg sosem panaszkodott, Ez olyan hirtelen történt. Délelőtt még vitte a gyerekeket és este is. akkor volt a nagy hó, pont arra értem haza.

Megálmodom előre, hogy sz.r lesz az életem, így mi értelme van élni, ha tudom, hogy rossz lesz nekem?

Jó dolgokat alig álmodok, ellenben a másikból igen sokat.

2016. jan. 21. 23:14
 6/6 A kérdező kommentje:

Régen volt olyan álmom is, hogy láttam egy csomó repülős rajzot és a tvben egy füstölgő tornyot.

Álmodok még olyat is mikor számítógéppel játszok egy akciójátékkal és látom azt a tájat amiben a történet megy.

Akkor ez, hogy van? Beugrik az a kép, hogy úristen ezt már láttam valahol. mintha már jártam volna ott.

2016. jan. 21. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!