Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ha álmomban...

Jelent valamit ha álmomban rendszeresen megölök embereket? Másnak is van ilyen álma? Ismerőseim körében senkinek.

Figyelt kérdés

Általában félelmetes álmokból lesz ez ahol valaki rámtámad és verekednem kell vele. Közben nagyon félek, hogy meg fog ölni és amikor én kerekedek felül akkor addig ütöm míg meghal. Nagyon rossz mert valóságosnak hat. És utána még jó darabig nem ébredek fel hanem ott vagyok a közelében a hullának. Zavar, hogy meghalt és hogy nem tudom kicsoda ő, mindig ismeretlen. De azzal nyugtatom magam, hogy ő támadott meg.Kb tíz éven keresztül álmodtam ilyeneket, kb havonta vagy gyakrabban. Talán elmúlt, pár hónapja már nem volt. A környezetem szerint nagyon nyugodt, barátságos ember vagyok de igazából nem. Mások kreténsége hatására 1 pillanat alatt nagyon agresszív leszek de csak néhány alkalommal keveredtem verekedésbe ahol bántottam másokat. A valóságban nem félek semmitől de ezekben az álmokban végig nagyon félek és már előre tudom egy álomban, hogy ha ilyen fog belőle kialakulni, a hangulatból vagy hogy egyedül vagyok egy ismeretlen utcában pl.

Ja és mindig győzök, nem tudom mi lenne ha én veszítenék.



2016. febr. 29. 19:55
 1/1 A harmadik szem ***** válasza:

Mint minden, igen ez is jelent valamit, de ne a csillagokban vagy a jövőben keresd, hogy mit, hanem a fejedben.

Egyszerűen ilyennek ismered magad. Az álomban inkább az érzéseknek van lényege mintsem a tetteknek, szóval érdemes azokra odafigyelni!

2016. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!