Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez deja vu? Párszor előfordult...

Ez deja vu? Párszor előfordult már velem, hogy álmom közben bevillant egy kép, vagy egy mozdulat (kocsi kanyarodik, addig a pillanatig, egy teljesen ismeretlen lány ül a hajón, stb. ) Többi lent?

Figyelt kérdés
Arra amikor fölébredek nem emlékszem,hogy álmodtam volna,pedig biztos vagyok benne,hogy álmodtam,csak nem emlékeszem. Viszont,amikor eljön a pillanat,és megtörténik,akkor eszembe jut,hogy ezt megálmodtam valamikor. Olvastam,hogy a deja vu egy fajta képzet,ami azt érezteti,mintha már találkoztam volna az illetõvel,vagy történt volna velem vmi. ilyesmi,pedig én konkrétan emlékszem,hogy álmodtam.

2016. márc. 9. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez az. Velem is szokott ilyen lenni.

Egyesek szerint ez csak véletlen egybeesés, hogy te azt álmodod meg ami történni fog, szerintem ennél több. Majd egyszer talán valaki megmondja.


Egyébként én is azt mondanám hogy véletlen, de volt egy eset, ami teljesen elbizonytalanít.

Egyszer megkéseltek. ( Ne aggódj a, túléltem. ) Előtte pár nappal láttam álmomban azt aki megkéselt és pont ott ( egy mosdóban ). Csak elsétált mellettem. Amikor pedig felkeltem, rossz érzésem volt. Napokkal később pedig nem csak elsétált mellettem, hanem meg is késelt. Ez lehetetlen hogy véletlen egybeesés legyen. Egy ember, akit addig soha életemben nem láttam, megjelenik az álmomban, amikor felkelek félek, majd napokkal később az az ember, azon a helyen megkésel...

2016. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huuh,igen elég furcsa,nekem egyfajta olyan érzetet kelt,mintha a storynk elõre meglenne írva és véletlen látunk pár jelenetet belõle,ami egyszer fontos,másszor érdektelen. Hozzáteszem nem nagyon hiszek a természetfelettiben,de mégis,nem tudom...
2016. márc. 9. 23:22
 3/4 death42 ***** válasza:
A deja vu csak egy érzékcsalódás, úgyhogy abszolúte semmi különleges nincs benned.
2016. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés,hogy 'különleges' vagyok-e,az volt a lényeg,hogy konkrétan emlékszem,hogy ezt már megálmodtam,pedig a deja vu,ahogy leírtad,egyfajta képzet.
2016. márc. 10. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!