Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van két álmom amire nem...

Max_Ekips kérdése:

Van két álmom amire nem találok megoldást. Egy lány volt benne, akit csak deréktól felfelé láttam és homályosan, csak a hangját hallottam és azt mondta, hogy "várj". Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Amikor ezt álmodtam, a lányt még nem ismertem. Sokszor előjött ez az álom, annyi különbséggel hogy a végére már élesen láttam az arcát, illetve amiket mondott azokban volt némi eltérés "figyelj és várj", de volt hogy nem mondott semmit, csak csillogott a szeme és mosolygott. Mit jelenthet? Nem tegnap esti álomról van szó, jó pár évvel ezelőtt jelent meg először. A másik álom, hogy egy mezőn vagyok, és egy sárkányt simogatok. Egy női alak tűnt fel nem messze tőlünk, és közeledett felénk. Mikor odaért, letérdelt velem szembe. Rám nézett, majd a sárkányra, majd ismét rám pillantott. Megsimogatta az arcom, közelebb hajolt, és megcsókolt. Majd annyit mondott „várj”. Csillogott a szeme és mosolygott. Megsimogatta a sárkány fejét, felállt és elindult arra amerről jött. A két álomban egy és ugyanaz a személy szerepelt.

2016. márc. 6. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy égi jel ,hogy,várj
2016. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!