Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent az...

Szerintetek mit jelent az almom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Epp avarosba mentem apukam kishuganak a ferjevel(o vezete a kocsit). Valamilyen oknal fogva, kozben mintha elaludtam volna. Felebredtem mentunk meg egy kicsit es meg allt egy helyen, egy piacon.Itt mar nem igazan emlekszem hogy montosan mi tortent, mintha kernem kellet volna a felesegetol(apa kishugatol) 347 Ft-t.Kiszaltam a kocsibol, bementem a piacra, baloldalra neztem, sotetvolt, job oldalra neztem, mintha feny lett volna.Kozelebb megyek, emberek menekulnek, felem rohannak,en maradtam, ott volt egy vonat.Eloszor azt hittem hogy a menekulteket hozza, de nem.Holttestek voltak a vonat alatt, benne nem tudom mi volt, mert mar nem emlekszem.Meg kozelebb akartam menni, oda akartam menni a vonathoz, de apa kishuga azt mondta nem szabad es megfogot es elvitt.Hirtelen meglattam anyam, haloingben, dobalta a dolglott tyukokat a vonatba.En azt mondtam neki hogy hadja abba es jojjon el.Utana mar csak hangokat hallotam az almoban, apa kishuga az unokatestvereimet be rakta a kocsiba, anyam a vonattal kapcssolatban beszelt, valamit magyarazott valamilyen kisertett vonatrol, hogy az kellet volna ott legyen/az kellet volna oda vinni vagy szallitani.
2016. márc. 15. 18:22
 1/2 anonim válasza:
Nèztél esetleg horror filmet valamikor a közelmúltban? Vagy esetleg valami vonatosat?
2016. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álom értelmét hiába kutatod. nem fogod megfejteni soha. te sem és más sem. de ha az jósálom volt,akkor megcsinálja az élet,s akkor biztos leszel a régi álom jelentésében.

Nem kell félned attól,hogy elfelejted,mert a Szentlélek emlékeztet majd rá.Mindaddig emlékeztet amig rá nem döbbensz az összefüggésekre.

TAPASZTALATBÓL BESZÉLTEM.

2016. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!