Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Hugyosgalacsin kérdése:

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon fáradt voltam, korábban feküdtem le aludni.

Emlékeim szerint abban a pillanatban elaludtam amint lefeküdtem.Az álmomban pedig magamat láttam kívülről a szobámban abban a pozícióban ahogy lefeküdtem, aztán mintha csak szellem lettem volna szálltam kifele a testemből az ég felé nyújtózkodva.Abban a pillanatban felriadtam és kapkodva vettem a levegőt. Valami oknál fogva rettegést éreztem egy pár másodpercig. Valaki fejtse meg nekem ezt!


2016. márc. 13. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktál ilyen témákban olvasgatni? Nem lehet hogy az agyad ezekből merítette ezt a "képet"? Mert mivel én egyáltalán nem hiszek az ilyeamiben, csak ezzel a válasszal tudok szolgálni.
2016. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem olvasok ilyen témákban, csak érdekelne, ha lenne valamilyen oka
2016. márc. 13. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a testelhagyás jelensége, a lelked valóban elhagyta a tested álom közben és magadat láttad. Tudom nem a témába vágó videó, de ennél a résznél pont erről beszél: [link]


Nekem is volt hasonló élményem, ami bizonyítja, hogy álom közben a lélek elhagyja a testet, ezért érezted azt, hogy a lelked felfelé akar menni. Nekem olyan volt, hogy az álmom végén hirtelen minden elsötétült, és zuhanni kezdtem, de nagyon valóságos volt, éreztem a szelet, hallottam a fülemben a szél süvítését, végül "visszazuhantam" a testembe, persze 200-as pulzussal ébredtem, mert azt hittem valóban zuhanok és meg fogok halni. Te meg úgy tűnik az elejét láttad, mikor épp kiléptél a testedből.

2016. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azért akarta a lelked elhagyni a tested, mert ilyen felhasználónevet választottál.
2016. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi hármas
2016. márc. 14. 17:28
 6/6 anonim válasza:
4es :DDDDD én sírokkkk :DDDDD miután olvastam a kommentedet néztem meg a kérdező nevét és azóta könnyezek a röhögéstől :DDDDDDDDDDDD
2016. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!