Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban idegen nyelven...

Álmomban idegen nyelven beszélek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb úgy 4 éve beszéltem utloljára álmomban, és most elgondolkodtatott..

Anno édesanyám azt mondta hogy hallotta mikor elment a szobám előtt hogy folyékonyan héberül beszélek (sosem hallottam még héber nyelvet sem). Mikor felébredtem, az utolsó szavakra emlékeztem így leforditottam és értelmes volt.. akkor még nem foglalkoztatott utána annyira, kisgyerek voltam 17/F



2016. márc. 19. 07:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Korábbi életeid egyikében ismerted ezt a nyelvet. Az alvás közben bizonyos gátak (elképzelések, zavaró érzelmek, gondolatok)nem feltétlen akadályoznak abban, hogy tudatodban hozzáférj ehhez az infóhoz, tudáshoz. Sajna alvás közben többségünk szinte mindig elveszíti éberségét, tudatosságát, s vajmi kevésre emlékszünk reggelre már. Ráadásul a tudatod alvás közben a testedben rendeződik, (napi) ingereket, tapasztalatokat is feldolgoz, s ha energiával párosul, akkor ilyen tapasztalataid jöhetnek létre, így nyilvánul meg. - így hallottam, nálam sokkal de sokkal bölcsebb embertől.
2016. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, kicsit kételkedem a hitvilágban, mivel szüleim elég vallásosak és én nem szeretnék olyan lenni mint ők.. nem tartom vonzónak a keresztény se muszlim se zsidó hitet, egy időben a zen buddhizmus után érdeklődtem de nem tudom miben higyjek :) de azért hasznos volt a válasz Köszönöm
2016. márc. 19. 08:36
 3/12 Quatermain ***** válasza:
Előző életedben zsidó lehettél, de mindenképpen indokolt lenne egy exorcizmus, ha ez újból előfordulna.
2016. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4 éve történt kb utoljára ahogy leirtam :)
2016. márc. 19. 08:49
 5/12 A kérdező kommentje:
És egyébként sem hiszek az ilyen keresztény "dolgokban" mint ördög meg hogy Ádám és Éva stb :D van isten de az tuti nem keresztény vagy muszlim isten
2016. márc. 19. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt csak én angolul beszéltem álmomban . Igaz mára már perfectül beszélek angolul ( olyan mintha mindig is tudtam volna angolul) . A suliban is 2. lehettem és tudtam hogy kell kiejteni a szót a tanárnő is le volt döbbenve .
2016. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fish1 ***** válasza:
Olvass utána a xenoglosszia fogalmának, szerintem választ kapsz.
2016. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó előtti: hát igen angollal én is így vagyok. Utolsó: rendben utána nézek
2016. márc. 19. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Elménk,egy hihetetlenül bonyolult kompjuter,mely rögzít felfogott,és fel nem fogott információkat magzatkorunktól.(Villamoson mellettünk beszélő kínaiak beszélgetését,szülők veszekedését,szerelmes szavait születésünk előtt,elvont tudományok előadásait,melyet gyermekkorban vagyunk kénytelenek hallgatni,stb.)

A számunkra értelmezhetetlen információk bennünk pihennek,s tudatalattink néha megszellőzteti azokat,s némelyek visszatérnek,amikor értelmet nyernek tapasztalataink útján.


Rendkívül izgalmas előző életekről fantáziálni,de magyarázza már el nekem valaki,hogy miért kell a csecsemőnek enni,járni,beszélni tanulni,ha előző életeiben tudóskként haltak meg!

2016. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én meg latinul beszéltem de keverődött egy kevés angollal :O
2016. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!