Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmában megerőszakolta egy...

Instasize kérdése:

Álmában megerőszakolta egy ember, akit másnap látott, de nem ismeri és még soha nem látta előtte. Valami magyarázat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyik kedves lány ismerősömmel sétáltunk a belvárosban,körülöttünk járókelők.

Egyszer csak ijedten mondta,hogy ezzel az emberrel álmodott tegnap,aki elment velünk szemben ,

de még soha nem látta ez előtt. Azt mondta,hogy ez az ember megerőszakolta álmában.

Állítása szerint,még soha nem látta ezelőtt.

Ami duplán érdekes,hogy 1nappal rá látta ezt a személyt,aki benne volt az álmában.

Érdekelne,hogy ennek van-e valami jelentősége,vagy valami magyarázat,mert ez ritka és furcsa



2016. márc. 22. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Tudom ez sajna nem segít,de ilyen már velem is előfordult,nem ilyen erőszakolós dolog,hanem dolgokat,személyeket láttam álmomban,amik aztán megtörténtek/akikkel találkoztam.
2016. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

erre sajnos nincs magyarázat.. :/

velem is történt már hasonló

2016. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen de nem történt meg amit álmodtam. Lehet látta már előtte az utcán és az agya valahogy berakta az álmába. Nem kell ezt túldramatizálni!
2016. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!