Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megszoktam álmodni a jövőt?

Megszoktam álmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor történik velem, hogy egy-egy apróságot már hónapokkal előbb megélem, mint hogy megtörtént volna (itt tényleg csak nagyon kis dolgokra kell gondolni: szóváltás, az adott pillanat hangulata). Néha nap közben is vannak ilyen típusú megérzéseim pl.: mi lesz az ebéd...stb. Mielőtt azt gondolnátok, hogy ez nem így van és hogy csak az agyam magyarázza be magának,el kell mondanom, hogy legelőször én is így gondoltam. Aztán elkezdtem figyelgetni és most már bizton állíthatom, hogy ezek tényleges megérzések. Mitől lehet? Lehet ezt erősíteni? Sok álmomra nem emlékszem, talán ha megpróbálnám megjegyezni őket még több ilyen lenne?

2016. márc. 26. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Az csak De ja vu, vagyis hiba a mátrixban.
2016. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 death42 ***** válasza:

Ez a szuperképességed? :D

Most magyarázam meg, hogy mi miért van vagy önigazolást akarsz kapni?

Nekem is van pár szuperképességem, de a főképességem nem az, hogy a jövőbe láttok, hanem hogy látom a jelent kétféle szemszögből.

2016. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lennél szives megálmodni a Kaliforniai Powerball nyerő számait,a nyereségen testvériesen megosztoznánk.(116 Millió Dollár)
2016. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 volus ***** válasza:
Ezt nem lehet irányítani, ez csak van. Idővel gyengül, max a megérzések maradnak, de azok is egy idő után tompulnak majd. Sajna.
2016. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok kérdező, vezess naplót és nézzük meg pár hónap múlva hogy mennyire van igazad. Valószínűsítem hogy szelektív gondolkodás áll a háttérben, tehát csak azokra a dolgokra figyelsz fel amik később valóban megtörténnek, azokat pedig figyelmen kívül hagyod amik nem. Valószínűsítem ezt az alapján hogy az emberi agy így működik és eddig minden tudományos alapossággal vizsgált esetben is ez történt.
2016. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is szokott lenni :)
2016. márc. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A jövőt nem lehet megálmodni. Amit az érzék szerveink éreznek annak a nagy része nem jut el az agyunkig igy a tudatalattinkban tárolódik el. Ugye álmunkban a tudatalattinkra tudunk csak ha mert az agyunk akkor pihen, így ugye rengeteg olyan infó van a tudatalattinkban amiről nem is tudunk és ezekből következtet a jövőre. Azért érzed néha azt hogy a jövőt álmodod meg. Nagyon nagy szerencse kell ahoz hogy ez be is jöjjön/megvalósuljon.neked akkor nagyin nagy mázlid van.


Nekem olyan szokott lenni hogy úgy érzem mintha már átéltem volna már azt az adott pillanatot, de nem emlékszem arra hogy megálmodtam volna vagy ilyesmi.

Azon szoktam gondolkodni hogy lehet hogyha mehalok akkor ugyanugy ujrakezdem az életem ugy hogy törlődik az összes memoriám de vannak olyan pillanatok amikre emlékszem. De kitudja mi van a halál után?(de ez csak az én gondolatom. Szabadidőmben ilyen hülyeségeken jár az eszem)

2016. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!