Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az első szerelmemmel álmodni...

Az első szerelmemmel álmodni mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek,ám az exem,aki az első szerelmem,még mindig próbál áskálódni az életemben mert zavarja a boldogságom.Ma éjjel pedig vele álmodtam,de nem szóltunk egymáshoz csak egy társaságban voltunk,és meglepő módon féltékeny is voltam egy másik fiúra,pedig a való életben egyáltalán nem érdekel mit csinál,felőlem boldog is lehet,legalább nem az én életemmel foglalkozna.Tipp?

2016. márc. 26. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
azt kell mondani hogy gyülöllek
2016. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ősi hiedelmek szerint, ha valakivel álmodunk, az 80%-ban azért lehet, mert lefekvés előtt ránk gondolt az illető. A másik pedig az, hogy azért jelenhet meg valaki az álmunkban, mert hiányzik, vagy mert sokat gondolunk rá..


Lehet benne valami szerintem. :)

2016. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szeretet sohasem múlik el,csak átalakul.
2016. márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!