Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 3 evvel korabban megszoktam...

3 evvel korabban megszoktam almodni csaladtagjaim halalat, illetve születeseket is, lato vagyok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen kellemetlen tulajdonsagom nekem is volt gyerekkoromban, remelem mar nincs
2013. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem neveznem tulajdonsagnak.Minden almom valora valt es ugy, hogy nem beszeltem az illetövel hogy mit almodtam.
2013. nov. 25. 01:33
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem tuti hogy látò vagy!
2013. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ertelmetlen valaszokat.Aki nem ert a temahoz, inkabb maradjon csöndben.

Nem talaltam ki ez sajnos igy van.

2013. nov. 25. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen jól látod, hogy mi történik szellemi szinten...minden előbb a szellemvilágban történik meg velünk és utána íródik át fizikális szintre.ami ott nincs meg az itt sosem megy végbe. a látó ettől még nem ezt jelenti. a látó belelát a lelked mélyére, mindent tud rólad anélkül, hogy mondanád, látja a szellemeket ,minden másik dimenziós lényt. de amugy erre bárki képes, hogyha tisztulna és fejlesztené magát.
2013. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BíborHorse válasza:
Nekem anyukám is így volt vele, ő szintén tudott halálról is, de ő nem csak álmokban, hanem egyszerűen nap közben is, például beszélt egy rokonnal, és hirtelen az jutott eszébe, hogy "három hete van hátra". Nem értette, hogy mi ez, végül pontosan három hét múlva elhunyt az illető. Anyum most néha-néha jóskártyázik, nem kutatja ennek a dolognak az okát, hanem elfogadja és hallgat a megérzéseire. Én pedig örököltem tőle. 13. évem betöltésétől ugyan így lettek megérzéseim, ekkorák nem, hogy halál vagy születés, de kisebb dolgokban igazam lett. Én is úgy vagyok ezzel, mint az anyukám, én sem kutatom az okát, csak rábízom magam. Én például majdnem minden éjszaka álmodok. Volt, hogy egy hónapig ugyan azt az álmot láttam és pontosan, precízen úgy történt, ahogy megálmodtam. Még hosszútávra, mint te nem álmodtam, de csak annyit mondanék neked, hogy használd ki ezt a "tehetséget". Ha tudod, hogy valaki el fog hunyni, segíts neki, hogy utolsó évei is jók legyenek. Tudom, hogy elég bizarr ez az egész dolog és eleinte engem is zavart, de csak hajrá! :)
2013. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Csak azt árulja már el valaki miért nem hallani sose, hogy látó nyerte meg a lottó főnyereményt?? :-D Hiszen látja előre a dolgokat...

De már csak azzal is milliárdos lehetne bármelyik látó, ha megérzi a részvények árfolyamát előre.

Vajon miért van az, hogy ezek nem ilyenekből élnek, hanem a hiszékeny, naiv kisember pénzére hajtanak??

Csak nem azért mert az egész kamu?

2013. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
27%
Nincs ebben semmi különleges, szinte mindenki rendelkezik hasonló tulajdonságokkal. Én pl. szarás előtt már fél órával szoktam érezni, hogy hamarosan szarnom kell és eddig mindig bejött, fél órán belül szartam! Aztán olyan is volt, hogy nem volt párom, de megéreztem, hogy hamarosan szexelek valakivel és többnyire 24-168 órán belül mindig lefeküdtem valakivel... Szóval nem olyan nagy ügy ez, mindenkivel megesik!
2013. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DBN CAT válasza:
8 as fulladok lol
2014. jan. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!