Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fekete szívvel álmodni, mit...

Maryjane89 kérdése:

Fekete szívvel álmodni, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban volt egy vízióm, megjelent előttem egy újságpapír szerű oldal, vagy netes felület, monitoros kép, azon fekete szív, és talán fekete kör is. Majd kinéztem az ablakon, és betűk jelentek meg, vagy voltak föltéve a jobb felső sarkában az ablaknak, mint domborbetűk, mint a boltoknál szokott kitéve lenni, hogy ABC. És megörültem, vagy rácsodálkoztam, hogy ez az, ez a név jelent valamit, Anne PC DC, vagy valami ilyesmi.


Előtt egy illető srác volt nálam álmomban a szobámban, majd el is ment, néztem az ablakon, mert visszajöttek, vagy megálltak az autóval a haverjával. Kiszállt, és gondolkoztam, hogy vajon miért jött vissza, de abban a pillanatban ahogy megfordultam az ablaktól, láttam, hogy az éjjeli szekrényemnél háttal fordítva volt egy barna, kopott, bőrtáska, itthagyta. Majd újra kinéztem az ablakon, és láttam, ahogy az illető próbálja felvenni a kabátját, a kapunál állt, oldalt, de a kabát le-lecsúszott. Majd fogtam a táskát és kivittem neki, a lépcsőre hajítottam, egyikünk sem szólt semmit, aztán elment, és ennyi, felébredtem.



2016. ápr. 2. 09:32
 1/3 anonim válasza:
semmit
2016. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

maga az alma egy rossz emlék :) csak azért tudom mert nekem is van vele emlékem..

a többi semmi vagy csak szimbolikusan kapcsolodik hozzá

2016. ápr. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál.
2016. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!