Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy az az...

Azt álmodtam, hogy az az ember aki tetszik odajön hozzám és megölel, és azt súgja a fülembe, hogy: Sok sikert! Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 23:16
 1/6 anonim válasza:
A google a baratod. Nezz utana 😃
2016. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos,ki az,aki legközelebb áll hozzád,s aki mindíg veled van,ha lehet,aki a legjobbat akarja neked,és egész életét arra áldozza,hogy boldoggá tegyen?Ki ismeri többnyire a gondolataidat,s azok igazán a legérdekesebbek a világon?

Segítsek?.....

Te vagy az!

Tiszta szívből mond ki hangosan!:Sok sikert......(itt a nevednek kell elhangoznia)!Szeretlek......(ide is a neved illik)!

2016. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy "Hajrá,tedd meg,ismerkedj meg vele,kezdemènyezz és gyere vele össze,mert ugyanúgy éreztek " :)
2016. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.válaszoló!

Ne keverjük,az elménkben születő vágyakat,a mások elméjében születettekkel!

2016. ápr. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gondolom ennél misztikusabb válaszra vársz, de mindössze annyi történt, hogy valószínüleg van valami, ami miatt izgulsz mostanában, illetve erre a bizonyos illetőre sokat gondolsz. A tudatalattid pedig összehozta a két dolgod álmodban. :)
2016. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előttem szólónál a pont.
2016. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!