Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megcsalásról álmodni mit jelent?

Megcsalásról álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes volt az álmom. Nincs párom, tehát a való élettel nem tudom, hogy függhet össze.

Az álmomban megcsaltam a barátomat, közben pedig tudtam, hogy helytelenül cselekszem, de akivel együtt voltam, ő azt mondta, minden rendben lesz, úgy se fogja megtudni.


Az is érdekes szerintem, hogy se azt nem ismerem, akivel megcsaltam az álombéli páromat, de még azt se tudom, ki volt a párom az álmomban, tehát egyikük sem olyan, akit ismernék a való életben.


2016. ápr. 8. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, mit jelent. Semmit. Meg fog történni majd a jövőben, és akkor tudni fogod, hogy erről álmodtál. Nekem nagyon sokszor volt ilyen "álmom", inkább nevezném annak, hogy az agyam bepillantást kapott a jövőmbe. Ja, persze, amúgy álmomban történt, mint később kiderült - volt olyan, hogy 10 év múlva - nem álom volt, hanem valóságot vetített elő az agyam.
2016. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál. Pontosan veled mi történt? Te mit álmodtál és mi történt meg? Az, hogy megcsaltál valakit?


Az én esetemben egyébként az álmaim (jók, rosszak) sosem válnak valóra. Olyannyira, hogy volt, amikor éppen az ellenkezője történt, mint amit álmodtam (például diploma után nagyon akartam egy munkát, elhívtak interjúra is, meg minden, és nagyon rá voltam stresszelve, hogy nem fognak felvenni. Egyik éjjel azt álmodtam, hogy megtudtam, mást vettek fel és csalódott lettem. Ehhez képest a valóságban pont az ellenkezője történt).

2016. ápr. 10. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem álmodhatok, mert kizárt - még álmomban is - nem még a valóságban. :)

Ilyen álmaim sincsenek soha, hogy tartok attól, nem fog sikerülni, mert ezzel nem foglalkozom, nekimegyek a dolognak, és majd eldől. Én kicsit más vagyok, mint az átlag. :)

Inkább munkahelyváltással kapcsolatosan álmodtam, de akkor nem tudtam, csak mikor új munkahelyre mentem, rácsodálkoztam, hogy találkoztam velük, meg a bútor is pont olyan volt, mint álmomban. Ez többször előfordult, de évekkel később, mint voltak, mint az álmaim.

2016. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy azt mondanám - pláne, aki sokat álmodik - hogy nem jelent semmit. Ebben az esetben max. annyit, hogy szeretnél már párt magadnak, és az agyad ezzel foglalkozik álmodban. :)
2016. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!