Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A mindennapos agresszív,...

Tímea *-* kérdése:

A mindennapos agresszív, démonos, szellemes rémálmok mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
16 vagyok és kb 1 éve alig tudok aludni emiatt, sokszor volt alvási paralízisem ezekkel az álmokkal és elég ijesztőek és morbidak. Általában nagyon részletesen emlékszem rájuk és volt egy ijesztő eset amikor már úgy elfajult hogy nem álom lett belőle hanem a valóságban ( testvérem mondta másnap) elkezdtem visitani mint a fába szorult féreg és elvileg ráztam a székét, azt mondta h beszéltem hozzá hogy megijesztett a szék nyikorgása meg üreges volt a tekintetem mint aki azt se tudja kicsoda.. és ez így is volt annyira emlészem belőle hogy könnyű vagyok és látom a monitor képét ami egy halálfejes kép volt a youtube-on és hogy amikor sikított az öcsém akkor így bekattant valami körülnéztem és rájöttem h a tesóm meg hogy a szobájában vagyok és hirtelen nehéz lettem és mint kiderült ezután eldőltem mint egy zsák aztán bealudtam elég mélyen aztán berohant anya és elkezdett foghagymákkal dobálni és tök álmosan csak néztem rá hogy ennek mi baja hogy az éjszaka kellős közepén foghagymákat dobál rám és másnap elmesélték.DE arra nem emlékszem h mit álmodtam amitől megijedtem volna. (azért aludtam az öcsém szobájában mert a sajátomban nem mertem már hónapok óta mivel volt bent egy régi rozsdás tükör és folyton olyan volt mintha valaki figyelne napközben is és mindig tudtam h a sarokban áll.) Mióta a tükröt kivitték elmúltak ezek de folyton én voltama démon.. vagy egy nő aki olyanná akart tenni mint ő...és így 1-2 hónapja elmúlt és egy hete megint elkezdődött előlről.. teljesen logikátlan ijesztő álmokkal. Szellemesek démonosok agy csak rémálom aminek semmi értelme pl: hogy öntöttem egy teás kannából de véres haj folyt belőle. Ja és soha nem nézek horror filmeket mielőtt valaki erre fogná, pont emiatt mert alapból is ilyeneket álmodok ha véletlenül meglátok egy ilyen jelenetet egy filmben sírógörcsöt kapok. Köszi előre is !
2016. ápr. 17. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebb horror-film és thriller nézése elalvás előtt.
2016. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letisztáztam hogy soha nem nézek se horror filmet ne thrillert.. Életemben sem néztem egyet sem. Pár alkalom volt amikor véletlenül olyan adóra kapcsoltam vagy éppen mások miközben nézték odamentem és megláttam de pont emiatt nem nézem őket mert ennyire félek tőlük és én egyetlen olyan képtől is sírógörcsöt kapok. Szóval SOHA NEM NÉZEK HORROR FILMET!
2016. ápr. 19. 16:11
 3/4 anonim válasza:
0%

Kezd el olvasni a bibliát !! Pl Máté evangéliumát !

És nézd a vidám vasárnapot Német Sándoral

Ha ez mind valóság amit írtál jobb ha megtértsz és megkeresztelkedsz vízáltal !

2016. szept. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csaladi, iskolai problema vagy mas szorongas szimbolikus megnyilvanulasa. Azota jobban vagy?
2018. nov. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!