Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentősége, hogy...

Van valami jelentősége, hogy valaki állandóan, hónapok óta szinte minden álmomban benne van? 16/l

Figyelt kérdés
Napközbe nem gondolok rá, csak az álmaimban jelenik meg, szóval kétlem "tudatalatti szerelem" lenne. Sokszor vitatkoztunk, legutóbb megbeszéltük a dolgokat, de kerüljük egymást évek óta, épp hogy egy sziát kibökünk egymásnak. nem is érdeklődünk egymás iránt, így nem értem mi okból jelenhet meg az álmaimban.

2016. ápr. 17. 21:04
 1/7 anonim válasza:
Hát pedig nagyon úgy néz ki, hogy tudat alatt valamilyen szinten még érdekel téged a személy.
2016. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy óvatlan pillanatban öleld át, és csókold meg! Akkor minden világossá fog válni.
2016. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Barátnője van, nem tűnik jó ötletnek. :D
2016. ápr. 17. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez feltekenyseg, nem tudat alatti szerelem :)
2016. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Válasz: Igen, van jelentősége az álmoknak. Neked kell rájönnöd mit takar. Vagy van aki foglalkozik evvel aki segít megfejteni ha ennyire zavaró.
2016. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kicsit sem gondolsz ra? Nekem is volt ilyen, nem is beszeltem mar honapok ota az illetovel, es egyaltalan nem gondolkoztam rajta. Aztan az almok utan jobban figyeltem ra, es rajottem hogy nagyon apro villanasokra mindig beugrott egy emlek rola. Egy darabig utana meg eltartott, de aztan egyszercsak megszunt.
2016. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Azt írod, hogy napközben nem gondolsz rá. Dehogynem, csak közvetve, az álmaidon keresztül. És ha barátnője van akkor mi van? Általában a nő választ. Ha a barátnője nem ismerősöd, tedd azt, amit korábban írtam! Ismered a mondást: Erősebb kutya b***ik.
2016. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!