Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jelentősége annak, ha egy srác állandóan felhív, és gyakran éjjel is?

Figyelt kérdés
Tehát gondol rám olyankor is, nem igaz? Arra próbálok rájönni, érezhet-e valamit irántam. Felhív pl éjjel 11 után is.
2012. jan. 3. 09:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy barátként néz-e rám, vagy nőként.
2012. jan. 3. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Valószínűleg, többre vágyik mint egy barát. Én ha valakit ilyen szinten keresek, akkor bizony megbújnak érzések a tettek mögött. Ha esetleg te úgy érzed, h ez a srác neked kell. Akkor ne habozz, legyél bátor és kérdezd meg. :)


22/f

2012. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éjjel lehet azért hív, mert akkor olcsóbb. :D Bizonyára fontos személy vagy neki, ha hívogat. Ha nem érdekelnéd, biztos nem keresne még akkor is.
2012. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem csak éjjel hív, félre ne értsd!


A nap bármely szakában. Az éjjeli híváson azért van a hangsúly, mert furi, hogy az ember éjjel esetleg készül aludni, de még eszébe jut valaki. Én??? Miért?

2012. jan. 3. 09:11
 5/8 A kérdező kommentje:

Közel egy éve nagyon sokat beszélünk telefonon. Megosztjuk a gondolatokat, mit hogy kellene csinálni a másiknak, stb.


Volt hogy olyan megjegyzést tett, ami félreérthetetlenül féltékenység volt részéről egy másik férfira.


De akkor nem értem, ha tudja, hogy nem barátként nézek rá, ő miért nem mond nekem semmit?

2012. jan. 3. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Fél bevallani az érzéseit.De úgyis sejted már a hívásaiból :)
2012. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a baj az, hogy csak sejtem, közel sem vagyok benne biztos, mert ő ismeri az én érzéseimet, azt tudja pontosabban, hogy nem barátként tekintek rá. Akkor meg miért nem mondja el?
2012. jan. 3. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy játszadozik veled vagy beszari
2012. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!