Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak álmodtam volna?

Csak álmodtam volna?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy furcsa álmom, de abban se vagyok biztos hogy álmodtam, lehet hogy csak félálomban voltam és beképzeltem az egészet.

Reggel volt már, hallottam ahogy a mellettem levő szobában beszélgetnek a szüleim a fal mögül (az ágyam a közvetlenül a 2 szobát elválasztó fal mellett van, aznap úgy keltem hogy a fal felé voltam fordulva, a jobb oldalamon feküdtem).Szóval már félig fent voltam, de annyi álmos voltam hogy a szememet se volt erőm kinyitni,(úgy emlékszem későn feküdtem le ezért voltam álmos).

Nem tudom pontosan hogy visszaaludtam-e, vagy hogy eltelt-e idő azóta hogy hallottam őket, de szerintem félálomban lehettem és úgy emlékszem meg akartam nézni hány óra van, de amikor nyúltam volna a telefonom felé az éjjeliszekrényre nem tudtam megmozdulni.A szememet sem tudtam mozdítani, az arcom is mintha le lett volna bénulva,sőt, az egész bal oldalam (a jobb oldalamon feküdtem) én meg nagyon megijedtem és próbáltam ugrani egy nagyot, hirtelen kizökkenteni magam abból az állapotból,mire elértem hogy felpattanjon a szemem és tudtam mozogni, de mivel nagyon álmos voltam és azt hittem hogy csak álmodtam ezt az egészet, hogy csak egy rémálomból keltem fel, ezért már csuktam is le a szemem hogy visszaaludjak, mire megint olyan érzésem volt mintha süllyednék, csak most sokkal intenzívebben éreztem, megismétlődött az, ami az előbb csak most sokkal több ideig tartott hogy fel tudjak kelni, meg tudjam mozdítani magam, tényleg olyan volt mintha le lettem volna bénulva, zsibbadt a bal oldalam és nagyon melegem lett, de az gondolom a félelemtől volt, nem tudtam hogy mi történik.

Ezután, miután másodjára már sokkal nehezebb volt kizökkennem ebből az állapotból, már nem érdekelt hogy milyen álmos vagyok, szó szerint kipattantam az ágyból attól félve hogy ha nem mozgok azonnal lebénulok, és rohantam át a másik szobába kómás fejjel félálomban, tényleg nagyon megijesztett ez az eset.

Vajon csak álmodtam? Lehet hogy tényleg csak egy álom volt,aztán amikor felkeltem és abban a pillanatban vissza is aludtam, ugyanabba a rémálomba csöppentem bele.

Vagy az is lehet hogy nem álmodtam?

Tapasztalt már valaki hasonlót? Azóta egyébként semmi ilyen nem volt csak most eszembe jutott és kíváncsi vagyok hogy mit jelenthetett.

16/l



2016. ápr. 20. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Alvás paralízis. Teljesen normális.
2016. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rákerestem és tényleg azok a tünetek.

Csak olyan furcsa volt, remélem nem fog megismétlődni:D

2016. ápr. 20. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!