Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek meghibbantam vagy...

Walk w1th mee kérdése:

Szerintetek meghibbantam vagy mi hogy ilyeneket álmodok?

Figyelt kérdés

Egy városban laktam,városnapok is voltak bevoltam baszva és néha a buli helyszinéről hazakullogtam.volt egy csatorna és a csatorna födél nemvolt rajta,és hallllom valami aranyos cuki hangon mondja hogy Kálmááán Kálmááán xD mivel igy hivnak. Megyek nézek le és a szennyvizen a csatornában egy aranyos arc rajzolodott ki:D m1 megyekbe a házba,ettem jöttem ki és hát ismét lenéztem de már nemvolt ott senki,és majd egyszercsak a viz a csatornábol elkezd szivattyúzódni mindenfele ki az útra és egy kvaszép szőke aranyos lány formálódik kivel elkezdtem dumálni és tök természetes volt hogy laknak csatorna sellők/szirének vagy mi abban a városban :D :D:D:D majd a végén egy csókkal bucsuztúnk és a városban a haverok jól letoltak érte hogy nem szabadott volna ezt csinálnom nagy baj lehet belőle x_X.

Szerintetek ebből lehet következtetni valamire?:)


2016. ápr. 21. 09:47
 1/1 anonim válasza:
Igen, partin ha elég jól berúgsz, összejöhetsz valakivel! :D
2016. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!