Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ez már a negyedik rémálom a hónapban.

Azt álmodom hogy valamilyen formában szexuálisan zaklatnak.Nem tudom irányítani az álmom és nagyon félek. Eddig mindig sikerült elmenekülnöm az álmomban, de akkor is kisebb ztraumaként ér reggel,mintha tényleg megtörtént volna.Nem nézek ilyesmi filmet, nem hallottam mostanában ilyenről,szóval nem tudom mitől lehet..

Nagyon félek hogy igaziból is megtörténik.

Hagyjatok a rossz poénokkal eezzel kapcsolatban.



2016. jan. 2. 11:43
 1/2 anonim válasza:
En pl mindig megalmodok elore egy komolyabb esemenyt,teljesen hozzaszoktam, bar nem varom konkretan az almom beteljesülését,csak utólag emlékszem ra,hogy almodtam a megtortent dologrol. Talán figyelj jobban,hogy ne tortenhessen meg, es estenkent gondolat ürítést végezz a nyugodt alvas remenyeben. Ja es 3-4oraval lefekves elott ne edd mahad tele. Fontos hogy szexuálisan is rendben legyel, gatlasok nelkul elj magaddal kapcsolatban,es legyel kielegitve akar partner akar önkielégítéssel.
2016. jan. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ja es még annyi,hogy ha felelmeid nek mulnak el akkor olvass Osho-t Mindennapra c. könyvéből. Hatásosan kezelhető a félelem.

26/N

2016. jan. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!