Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már 2 napja egy olyan lánnyal...

Már 2 napja egy olyan lánnyal álmodok aki nem lehet az enyém (többi lent) Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már 2 napja az unokatesómmal álmodok akibe már több éve nagyon szerelmes vagyok. az álom a következő:valamiféle kirándulásra mentünk, mi egy szobába mentünk direkt és szinte majdnem csak egy ágyban is feküdtünk, az ágyak egymás mellet voltak de közben bejött jött az apja és arrébb tolta az ágyat, és mondta a lánynak hogy mennyen fürödni, mikor kiment akkor olyan kedvesen nézett rám mintha azt éreztette volna szeret, utána visszajött a lány és elfeküdt, közbe én vissza szerettem volna húzni az ágyat de utána meg az én apám jött be, kérdezni valamit, és kiment. utána pedig régen látott volt osztálytársaim tűntek fel az álomban.. és felébredtem.

A lánynak a múlt nyáron elmondtam hogy már több éve szeretem őt, de ő közben a másik unokatesómért volt oda... (hát igen kicsit furcsa történet... én sem vagyok rá büszke sőt arra sem hogy szeretem, de nem tehetek ellene...) Miután elmondtam neki azt mondta hogy én még nem tudom mi a szerelem és majd találok biztos valaki mást... Én irigyeltem a srácot hogy vele van, de semmi rosszat nemtettem ellenük. Közben kiderült a dolog, és ez az irigylés elmondatott pár dolgot a szüleinek, amiért a lány még mindig haragszik rám. Kérlek titeket ne ítéljetek el ezért nem vagyok rá én sem büszke. de segítsetek hogy mi tévő legyek. mert képtelen vagyok elfelejteni.



2016. ápr. 28. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Unokatesóba ne szeress bele soha!(nem tudom hogy képesek ilyesmire az emberek.....)
2016. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
WTF? nem az a wtf hogy bejön neked az unokatesód, hát istenem... hanem hogy neki meg a másik unokatesója jön be.. csapjatok mindjárt egy family Orgiát! :D
2016. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja, és ez szép és jó hogy bejön neked meg megdugod párszor! persze enyén szólva XD


de családot nem tudnátok alapítani, mert az utódaitok betegek lennének, és az ő gyermekeik meg full kretének! szóval az vérfertőzés habbal! kotonnal dugd meg párszor aztán keress egy olyan lányt aki nem a rokonod! :D

2016. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezeket az építő szintű válaszokat pontosan ezt vártam tőletek... :) és kedves első úgy hogy az illető tőlem nagyon messze lakik és szinte ritkán látom, és kb 12 éves voltam mikor ott töltöttem a nyarat náluk és akkor szerettem belé..
2016. ápr. 28. 22:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, de pont ez a baj akárhogy próbálom elfelejteni nem tudom. Senki más iránt nem éreztem ilyet mint iránta.
2016. ápr. 28. 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Második és harmadik vagyok, a félreértések elkerülése végett :D


Oké, de az ilyen dumával csak erősíted magadban ezt a butaságot! Elhiszem hogy azok a régi emlékek azt éreztetik veled hogy a nap 24 órájában dugatyúznod kéne a csajszit, de ez csak puszta ösztön! Szerintem 10 lányból akik full az ideáljaid, el tudnád feledni végleg e morbid jövőképet! Ebből mi a tanulság? Hogy még nem találkoztál a valódi IGAZI-val...

2016. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából sok lánnyal próbáltam ismerkedni de általában mind csak "barát"-nál maradt...
2016. ápr. 28. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésedre is válaszoljak, az oka a vágyakozás, vágyakozás olyasmi iránt ami 95%-ban soha nem lesz a tiéd, az agyad akármennyire így érezné jól magát! Innentől kezdve a kérdést át kellet volna fogalmaznod, és más kategóriába sorolni!
2016. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, semmi misztikus nincs a dologban, egyszerűen vágysz a lányra. Az agyad álom formájában felépít egy idillikus képet, de közben tudja azt is, hogy ez nem működhet, ezért jönnek be a szobába a szülők, mint akadály. Ugyanakkor ha jelentést akarunk adni az álomnak, az is nagyon egyszerű. Ez egy üzenet, hogy a kapcsolat akármennyire szeretnéd, nem működne.
2016. ápr. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Most hány éves vagy?
2016. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!