Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segitenétek megfejteni az...

Segitenétek megfejteni az álmomat?

Figyelt kérdés

Először is nem kérek, az "ez hülyeség,babonásság, nem jelent semmit.." és egyéb változataik kommentekből.

Szóval azt álmodtam, hogy kaptam egy motort.(Lány vagyok,és nem is vonzott soha a motorozas..) Na mindegy, kaptam egyet édesapámtól.. Egyből elmentem kipróbálni nulla tapasztalattal a legforgalmasabb útra, hiába próbáltak megakadályozni. Aztán sötétség következett és mikor álmomban kinyitottam a szememet, egy korházi ágyon feküdtem, majdnem le kellett amputálni a lábamat mert balesetem volt a motorral. Sokaig neztem ki az ablakon, vártam apámat, hogy ő majd kihoz innen. Rengeteg idő mulva meg is érkezett.. Nála volt a motor, mire én szó nélkül visszaültem rá és elhajtottam.. Nagyon szabad voltam.. Ennyi


2016. máj. 2. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Hát, talán valahol mélyen vágysz egy motorra, de félsz tőle, mert mondjuk nem akarsz megsebesülni, meghalni, kórházba kerülni, vagy hogy a barátnőid kinevetnének hogy "Lánynak motor? Te hülye vagy?" . Nem tudok többet mondani. De az is lehet, hogy csak sima álom volt.
2016. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!