Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Értelmes Lányok, segitenétek...

Értelmes Lányok, segitenétek megfejteni a titkomat, hogy miért kezdtek el rajongani értem egy ideje a lányok?

Figyelt kérdés
Ha találkoznánk, és megismernél, talán megmondanád nekem, miért lettem egy alfa a nők szemében? Én nem tudok rájönni. :-)
2014. jan. 21. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem az ismerkedős stílusod miatt :D :D
2014. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De azar egoista csajozós duma mát boxs a negatív kommentért
2014. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
biztos vmi tinipopsztár lettél
2014. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
huszonéves vagyok múzsám.
2014. jan. 21. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Maradjon ez a te titkod- jól felbosszantottad a ketteskét, hát szabad ilyet tenni?
2014. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom jól nézel ki, helyes vagy, normális :D Örülj a helyzetnek, ezen ne filózz túl sokat hogy miért ;D

22l

2014. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
minimál smink babaarcúvá tesz no perc alatt
2014. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen lenyegtelen a titkod!


Hasonlo helyzetben vagyok en is, de (talan veled ellentetben) ezt nem azert irom, hogy oralisan kenyeztessem magam!


Eddig ez csak hizelgett az egomnak es bosszantotta aktualis paromat (mindig több eves parkapcsolataim voltak). Amiota kibillentettem a lelki egyensulyombol azonban teherre valt. Mar egy ideje nem tudok ellenallni a kisertesnek es rendszerint csalom a baratnömet, aki egy fantasztikus lany.


A barataim is "alfanak" tartanak, de a sajat szememben a lehetö legtavolabban allok attol az idealtol, amit követni erdemes!

2014. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!