Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egyszerre a halálró...

Mit jelent egyszerre a halálról, és a szerelemről is álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy valami kis szobában álldogáltam, ahol volt egy kábel a földön meg székek, majd mellettem elment egy csaj, aki nem vett észre, a kábelt kicsit megrántottam és megbotlott benne, majd leült az ölembe és elkezdte mondta hogy őt senki sem szereti, senki sem öleli soha, és elkezdett engem csókolgatni.



Közben jöttek be még emberek ajtón a szobába akik szurkálták egymást késsel. Szemrebbenés nélkül csókolóztunk tovább, majd hirtelen másról kezdtem álmodni.



Egy sziklás tenger jelent meg előttem, ahol korallok és tavirózsák voltak a víz felszínén és a sziklákon. A sziklák között a vízben feküdt egy vörös hajú lány ruhában. Rajta pedig bikiniben, lovagló pózban ült egy másik lány, aki hátrafelé visszanézett rám, mosolyogva. Majd mondta hogy, csináljak róla egy képet a telefonommal.


itt véget ért az álom. Egyébként a valóságban, aki csókolt csaj, őt ismerem. És aki pedig lovagló pózban ült a vízben, őt pedig szeretem. Szerintem ő is, csak nem vagyok benne biztos.



2016. máj. 8. 22:23
 1/6 anonim válasza:
63%
Hogy alszol.
2016. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
42%
Igen valoban ez nem jelenthet mast csak azt hogy alszol meg hogy buta vagy
2016. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelem az szerelmet jelent. A halál változást, valami gyökeresen meg fog változni az életedben. A további maszlag rád vár, szerintem keress rá pl. a tengerre álomszótárban, meg főleg arra próbálj meg visszaemlékezni milyen érzéseket keltettek az álom különböző részei benned, talán abban lehet a kulcsa.
2016. máj. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen formájában meg fog jelenni az életedben a homoszexualitás, ez azt jelenti. Nem feltétlenül te leszel az, lehet, egy közeli hozzátartozó, egy barát, akárki. A lényeg, hogy a közeledben fog történni. Emellett sikeres hétnek nézel elébe, utána azonban hirtelen szegénység ütheti fel a fejét.
2016. máj. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Halálos szerelmet" jelent!
2016. máj. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Halálosan vágysz egy igazi szerelemre.
2016. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!