Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy a...

Miért álmodtam azt, hogy a barátnőm 2 másik pasival csal meg egyszerre a szemem előtt?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk szeretkezni ezután mondta, hogy hagyjuk abba, majd inkább odament a másik 2 csavóhoz hogy,velük folytassa... Kesőbb mikor megkerdeztem tőle..csak kinevetett!

2015. júl. 30. 07:02
 1/9 Legoman ***** válasza:

Szerintem kevés önbizalmat jelent, és félelmet attól, hogy elhagy téged, pedig te szereted.

Vagy csak puszta önbizalomhiány.

2015. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg önbizalomhiány. Fontos, hogy ne okold őt az álom miatt.
2015. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért vagy ilyen önző? A masik 2 csavo is szeretne dugni, te meg csak úgy előttük *gnád a nőstényt hogy oda se adod nekik? Neked hogy esne?

Egyébként lehet van valakije melletted,akar azt is jelentheti.

2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szerintem jelentősége. Lehet, hogy izgatna egy gruppenszex.
2015. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jó neki szerinted, és magadat okolod.
2015. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi okod nem volt ezt álmodni. nincs melletted senkim és tudod nagyon jól ,hogy csak téged szeretlek.! Látod, nem engem kéne okolnod az álom miatt mert többek szerint sincs semmi komoly jelentősége..És még az sem igaz hogy velük jobb lenne nekem az ágyban... Nem tudom megérteni , hogy egy hülye álom miatt hogy tudsz reggel óta duzzogni..Üdv a barátnőd.:)
2015. júl. 30. 13:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi , hogy nem kéne emiatt undorodnod tőlem. mert elég szarul esik.. És nem tudok neki mit csinálni ha ilyeneket álmodsz..:/
2015. júl. 30. 13:05
 8/9 A kérdező kommentje:
valami oka csak van nem???? hm??? by: a kérdező
2015. júl. 30. 13:06
 9/9 anonim válasza:
Én az exemmel álmodok 15 éve:), na ez mit jelent?? A férjem is ezt álmondja amit te kedves kérdező!! De mondjuk én megmondtam neki hogy én benne is lennék, és sajnálom hogy ő álmodják nem én! Amúgy mi őszinték vagyunk egymással, nem csak házasok vagyunk hanem barátok is, mindent megbeszélünk őszintén és nem féltékenykedünk holmi álmokra! 15 éve boldog házasok 👨‍👩‍👦‍👦
2015. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!