Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez kit jelent? ( bővebben...

Maddii kérdése:

Ez kit jelent? ( bővebben lent 👇)

Figyelt kérdés
Elaludtam és piros háttér előtt egy fekete Zsidó csillag kezdett forogni. Egy halk hang rákezdett, hogy : "Mindenki ember, mindenki isten, mindenki él". Ez folytatta nagyon sokáig. Majd egy település(ismeretlen) ugrott be lángokban állva. A lángok között a nekem 3 legfontosabb ember volt gúzsba kötve. Amikor ez eltűnt kínzott emberek sikolyait véltem hallani. Maj újra zsidócsillag. És a hang rákezdett, hogy: Mindenki ember, mindenki isten, mindenki él".

2016. máj. 18. 18:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ezzel valamiért a holokauszt bűnére figyelmezteted magad.
2016. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És kezdhetek vele valmit?
2016. máj. 20. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit ,egyszerűen a gondolataid az álmodba össze folytak.

Semmi jelentősége nincs.


Az ,hogy "zsidó csillagot" (*Dávid csillag,*pajzsa) láttál sem biztos.


De nem is lényeges és szerintem neked se legyen ,mert ez csak egy álom.


Nem befolyásol semmit.


Üdv!

2016. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez egy nagyon mély történet egy megrázó álomba sűrítve. Egy nagyon mély tanulság az egész emberiségnek. És a többi lénynek is.
2016. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké de ezzel mit kezdjek kedves utolsó?
2016. máj. 23. 18:41
 6/6 anonim válasza:
Hát ezt. Ami történt. Nem kell semmi több. Hogy az álom segített abban, hogy mélyében belelássunk a lelkünk mélységeibe, és ezt át is érezzük. Az emberi lélek egy nagyon szép és mély paradoxon. Semmi nem múlik el benne nyomtalanul, és mégis minden elmúlik benne, és nem hagy már nyomot, ha egyszer megengedtük neki nyugodt szívvel, hogy nyomot hagyjon.
2016. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!