Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert van ez? (Lent👇)

Miert van ez? (Lent👇)

Figyelt kérdés
Miota megneztem egy bizonyos horror filmet minden ejszaka pontban 03:03kor felkelek teljesen magamtol, mint amikor reggelente kidob az agy. Nem tudom mitol van. Lehet mar az agyam bekepzeli a dolgokat de sok olyan dolog is tortenik amire nem emlekszem. Pl: este mintha lekapcsoltam volna a furdoszoba lapmajat de mikor felkelek ilyenkor akkor fel van kapcsolva. Ilyen apro dolgok es kezdem azthinni h phiologusra lenne szuksegem:d (tudom h nem jol irtam le a szot de sietek meg telorol vagyok)

2016. jan. 27. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kenne annyi hororfilmet neznI. akor tudnal rendesen is aludnI. de ijen barkivel elofordulhaT. malyd megnyugszol piciT. ne gondolj rA.
2016. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan lehet, mintamikor a csecsemők felcserélik az időérzéket, és mindig este felébrednek sipákolni. Franc tud rajta segíteni nekem még a gyógyszerek sem segítenek reggel pedig olyan vagyok, mint egy múmia. Azt látom, hogy beszélnek hozzám, de nem hallok semmit csak billegek, mint egy 80 éves részeges nagytata. Fáradékony vagy azért nem emlékszel. Én van amikor még arra sem emlékszem, hogy mi történt tegnap, vagy félórával ezelőtt, nemhogy az hetekre, hónapokra. Én is állandóan horrort nézek, vagy sétálok egyet este. De örülök, hogy nem csak én szenvedek ezzel. Ez olyan, mintha rátaláltam volna a népemre.
2016. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Akkor legalabb már tudom, hogy nem vagyok kattos:D
2016. jan. 27. 14:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám.
2016. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok százas láthatod. Ha valamennyire is hasonlók vagyunk, akkor mindketten örültek vagyunk.
2016. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:DD
2016. jan. 27. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
mit néztél?
2016. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a fránya fürdőszoba lámpa! Ez nálam is így van.Sokszor találom felkapcsolva, pedig esküdni mernék, hogy leoltottam!Máshol más helyiségben nem marad égve, nem veszek észre ilyesmit.Lehet az a baj nálunk, hogy a fürdőszoba ajtó nem üvegezett csak felül van egy kis szellőző, így nehezebb észrevenni, ha esetleg tényleg elfelejteném leoltani.Csak azért hihetetlen hogy én hagyom úgy, mert már annyira automatikus a mozdulat, hogy lekapcsolom. el sem lehet felejteni...
2016. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na hát ez az én is így vagyok:d
2016. jan. 28. 08:38
 10/11 A kérdező kommentje:
5. Valaszolonak pedig: jessabella. De nem hiszem hogy ez miatt. Mert regebben ia neztem horror dilmet es nem volt semmi.
2016. jan. 28. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!