Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még szeret? Tóbbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még szeret? Tóbbi lennt! 👇

Figyelt kérdés

Na az van hogy volt egy barátom,2 évig voltunk együtt és szakítottam vele mert megcsalt 2-szer de mikor először megcsalt akkor adtam neki egy esélyt és mikor másodjára megcsalt akkor már nem adtam neki és szakitottam vele,és bocsanatot kért meg nyalizott stb... De már nem dőltem be neki.. Most 2-3 hete össze jött a egy lánnyal de attól Ugyan ugy irogatja hogy szeret,nem akar elfelejteni,hianyzok neki meg stb... És valaki feltörte a facem és ezeket átkuldte a csajnak és a csaj szakitani Akart vele de ő mondta neki hogy azért 2 éves nemtud csak igy elfelejteni és mondta a lany hogy akkor szakitsanak és jöjjön vissza hozzám erre ez volt a valasza a fiúnak "Na nem magyarazkodok mostmár neked, de majd melletted ugy is elfelejtem"...

De rá irt baratnőm a fiura hogy érez -e még irántam valamit és azt mondta neki hogy nem... Ugyhogy össze vagyok zavarodva....

17/L


2016. máj. 17. 15:50
 1/5 anonim válasza:

Szerintem jobb lenne ha hagynád ezt a srácot.

Most úgy őszintén, 2-szer megcsalt akkor még képes volnál vele összejönni?

Szerinted ha újra összejöttök ez nem lesz másképp?

Hagyd a fenébe.

Ezerszer jobb srácot is találhatsz nála.

2016. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már eleve kétségbe vonnám a kérdést. Akit szeretnek, azt nem csalják meg. Sokan degradálják le azt a szót, miközben nincs másról szó, csak tetszik egyik ember a másiknak, vagy használja valamire.

Másrészt nem értem miért jó lábtörlőnek lenni..

2016. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat😊
2016. máj. 17. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van véled azóta?
2017. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es hozzaszolo: Azóta osszejottunk egy fiúval, akinel tényleg érzem hogy szeret és nem csal meg. Azóta elkoltoztunk az ország másik felére és már a jegyese vagyok!😊 Köszönöm nektek a válaszokat akkor nagyon sokat jelentett nekem hogy még ha ennyivel is de mellettem álltatok!😘
2021. júl. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!