Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Múlt éjszaka a pár hónappal...

Múlt éjszaka a pár hónappal ezelőtt történteket álmodtam meg teljesen úgy ahogy történt! Miért volt ez?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 19:20
 1/6 Hemingway válasza:
Velem is elő szokott fordulni ilyen!! Erre énis kíváncsi lennék :)
2016. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, én ,csak a jövőbe láttam, bele, álmomban, és másnapra megtörténtek...
2016. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az semmi!

A múlt nappal (tegnap) a pár hónappal ezlőtt történteket idéztem fel, fényes nappal, éberen.

Miért volt ez?

2016. máj. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vörösvércse válasza:
Barátnőm is megálmodta 2 héttel azelőtt azt, ami Oslo-ban várt minket. Az utcák, amerre fordultunk, mind ugyanaz volt, mint amit álmodott. Mondta, hogy ezt nem hiszi el. velem soha nem volt ilyen. Maximum egy szimpla deja vu.
2016. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csaknoriszka31 válasza:
néha velem is előfordúlt
2016. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 thuesday ***** válasza:

Ez a dèja vu nagyobb méretű alakja: annyit tesz, hogy életképeket látunk, teljesen valóságos álomként, majd teljesen elfelejtjük és majd csak akkor villan be ha az megtörténik. Nekem volt egy olyan 5-6 évig tartogatott dèja vu-m, még kis pisisként álmodtam meg de aztán megtörtént és bevillant, hogy én ezt ekkor meg ilyen évesen álmodtam egyszer.

Az, hogy a múltheti, múlt havi eseményeket álmodjátok meg, csak szimpla emlékezés egy olyan napról, aminek köze van egy döntéshez, vagy valami máshoz. Ezt ahhoz tudnám hasonslítani, mikor visszajátszol egy videót, hogy valamit megnézz.

2016. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!