Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem szánalmas, ahogy az...

Nem szánalmas, ahogy az éjszaka folyamán viselkedtek a taxisok?

Figyelt kérdés

Én eddig egészen megértettem őket, bár senki mellett nem foglaltam volna állást.

Aztán láttam a híradóban,hogy "rátámadtak" az Uberesekre, pontosabban akiket annak VÉLTEK, mert utasokkal volt.

Ez tényleg a legalja, undorító, gusztustalan.

Nem beszélve a korábban taxisokról hallott dolgot, a csoportos támadás egy koccanás miatt, vagy tahó-szabálytalankodó közlekedés, és így tovább.

Persze ennek köze nincs a tüntetésükhöz, csak én nem szívesen fogom egy ilyen csoport pártját, és megértem azokat akik inkább az Ubert választják, pont ezen dolgok miatt.

Azt továbbra is tartom,hogy nem egészen korrekt az Uberesek "lazasága" szemben a taxis szigorral, de ha már így vagyunk, azt mondom meg is érdemli a taxis.


2016. jan. 19. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehúzós fillérvadász agresszív szemét banda,könnygázzal oszlatnám szét őket
2016. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Undorító taxis horda, minden olyan autót betámadtak amiben több ember utazott, és volt benne okostelefon.(gps) Még jobban utálom őket mint eddig.

Rohadt hiénák, dögöljön éhen az összes. (köp)

2016. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köp? :))
2016. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+1 köpés!
2016. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudok elfogulatlanul hozzáállni a dologhoz, mert eddig is roppantmód utáltam a taxisokat.

Munkakerülő, agresszív csalók.

Meg egyszer el is csaptak mikor bicajoztam.

A rendőrnek meg azt mondta, hogy csak közel jött hozzám, persze a biciklikormány karcolása odakerült valahogy a motorháztetőre.


Az uberesek se hinném, hogy sokkal különbek.


Államosítani kéne, vagy a BKK-nak egy alágazata lehetne, csak az a baj, hogy ami állami kézbe kerül szanaszét lopják.


Na szóval én nem sajnálom a taxisokat, de az ubereseket is szarrá büntetném, ha adómentesen jutnak pénzhez.

Mondja meg valaki a Vikinek, hogy államosítani kéne az egészet.

2016. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy abban a szirénázó mentőben /amely 5 perc várakozásra kényszerült mert nem volt hová lehúzódni/,valamelyikük édesanyja feküdt!!!
2016. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
taxisok az emberek 80% utálja őket mint a szart
2016. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 20:31

ha már lúd legyen kövér:

inkább valamelyiknek a gyerekei.

2016. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ezeket legalább annyira lehet utálni mint a sünöket.
2016. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!