Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett az álom?...

Mit jelenthetett az álom? Nagyon felzaklatott.

Figyelt kérdés

Először is elutaztam apukámmal, nagytatámmal, a bátyámmal és a legjobb barátnőmmel az egyik szomszéd városba egy rokonunk üres házába, hogy vigyünk el pár dolgot. Régi ruháim és plüssmaciim voltak ott, amiket már rég elajándékoztam. Haza akartam vinni őket, nagyon. Ott a barátnőmmel ugyanannyit zabáltunk (illetve ő többet, mivel az egyik kiflimet elvette a testvérem, amiért nagyon mérges voltam, a kedvenc csokis kiflim volt az...) és neki mégsem lett hasa én viszont úgy néztem ki mint egy terhes nő. Aztán készültünk haza és mielőtt beszáltunk volna a kocsiba találkoztunk két fiúval. Én azt mondtam a barátnőmnek, hogy ismerkedjünk, ha már ide akarunk költözni, hogy legyen legalább két barátunk, aki aztán bemutat mindenkinek a városban (valójában Budapestre akarunk költözni a nyáron.) Én kedves vagyok velük, a barátnőm undok, a fiúk mégsem vesznek számba csak őt. Odavannak érte, mert szép, én féltékenységből kiktyogom, hogy van barátja. A volt barátja nevét mondom, aztána mostaninak a nevén gondolkozom, de nem jut eszembe (pedig a valóságban nagyon jól egyezünk a fiúval) és ekkor rájövök, hogy valójában egy másik lánnyal van kpcsolatban. De még ez sem borzasztja el a fiúkat. Továbbra is vele foglalkoznak csak.

Aztán osztálykiránduláson voltam Magyarország területén (külföldi vagyok, de évente járunk oda kirándulni az osztályommal). Egy nagy hotelben szálltunk meg, a legfelső emeleten volt az általam és a barátnőm (nem ugyanaz mint az előző sztoriban) által használt közös szobánk. Délben vásárolgatunk az egyik áruházban, én meg találok egy szép ruhát, ami még talán jól is állna rajtam, a végzős bálra, de nincs rá pénzem. Délután alszunk. Késő délután pedig beszélgetünk. Épp eszünk, és rájövök, hogy túl sokat ettem, de nem tudok ellenállni a finom falatoknak. A szomszéd szobában egy romániai (itt lakok eredetileg) család van megszállva. Feleség, férj, szőke öt év körüli kisfiú, aki folyékonyan beszél magyarul és románul. A kisfiút németre tanítom, amíg a barátnőm tusol. Aztán megyen én, de a tusoló ajatját nem lehet bezárni. A háttammal kell nekitámaszkodnom, hogy ne nyítotjon ki, miközbn folyatom magamra a vízet. Tusolás után van egy játék, amiben az egész hotel benne van. Az játszik, aki akar. Az összekulcsolt kezünkre ül a szobatársunk, és le kell lökni a másik csapatokat. A barátnőm ül az én kezemre, mivel én vagyok a nehezebb kettőnk közül. Sok embert lelökünk, de minket lelök a szomszéd szobás anyuka a gyerekével. Ekkor megkér, hogy játszodjak heyette a fiával, mert ő rosszul van. Beleegyezek, de végül nem játszun, hanem a gyerekkel (ami hirtelen kisbabává változott) mentőt, orvost indulunk keresni az anyukájának. Közben kiderül a nő megölt valakit. És ahogy az utcán sétálok a gyerekkel, hirtelen háború lesz. Mérgezett jeges eső kezd hullni ránk, én pedig szaladok vissza a hotelbe. Majdnem mindig az eső előtt járok szerencsére, mert az néha robban is, ha a földhöz ér. A gyerek szülei meghalnak egy ilyen robbanásban. Én a hotel ajatját mind közelebb hiszem, mint ahogy valójában van. Aztán valahogy belépek, de a kezemben levő kisbaba arca tele van a mérgezett jéggel. Meghalt. Erősködöm, hogy én mindent megtettem, hogy megvédjem, miközben tudom, hogy nem igaz. Ha levettem volna mondjuk a kabátom és köré tekertem volna, akkor védve lett volna a méreganyagoktól, és talán túlélte volna. Ekkor ébredtem fel.



2016. máj. 21. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kína most telefonált, kérik vissza a falat!
2016. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként ez csak egy rémálom, ami lassan bontakozik ki, az elején még a szeretett dolgok vannak (csokis kifli, plüssmaci), aztán a vágyak (fiúk, szép ruha), de minden rosszul sül el számodra és a végén már csak a rossz dolgok maradnak háború, halál, bűntudat.


Nem jelent semmit.

2016. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!