Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy keresztanyámnál vagyunk a konyhában apámmal.

Ő ült, én álltam, nagyon-nagyon éhes voltam.

Amíg azt vártuk hogy valaki kijöjjön a szobából enni kezdtem az asztalról, közben apám valamit motyogott hogy "ne egyél már" vagy valami hasonló, én pedig azt feleltem "ha már te nem adsz enni"

Nagyon éhes voltam.

Ez az álom mit jelenthet?

Köszi szépen.



2016. máj. 26. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen az életben a viszonyod apáddal, ezt nem írtad, de valószínű, hogy valami dologra szükséged van vele kapcsolatban, de nem kapod meg. Ez lehet érzelmi, vagy anyagi dolog is. Az éhésg, álomban megjelenve, szinte mindig valamilyen hiányérzetet jelent, nem feltétlen testit, sokszor a nem megfelelő érzelmi kapcsolat hiánya is ebben nyilvánul meg.
2016. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez kimaradt.

Sajnos nagyon rossz a viszonyunk, nem foglalkozik velem. Igazad lehet. Köszi szépen.

2016. máj. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!