Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha rosszat álmodtam elmondhato...

Melody72 kérdése:

Ha rosszat álmodtam elmondhatom másnak?

Figyelt kérdés
Ha rosszat álmodtam elmondhatom, vagy ha elmondom akkor megtörténik?

2016. máj. 25. 04:11
 1/5 anonim válasza:

Én is szoktam rosszat álmodni, ha emlékeznék rá, hogy mit, elmondanám. Sőt, van hogy exemmel álmodok, ami elég rossz érzés, azt pl ismerősömnek elszoktam mondani.

Szerintem ebben nincs semmi. Amúgy se hiszek az ilyen dologban, hogy álom bajt hoz.

2016. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy történik meg, nyugodtan mondd el, attól kicsit megkönnyebbülsz.
2016. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmondhatod.

Lehet, még örömet is szerzel nekik, ugyanis örülni fognak, hogy nem ők álmodták!

2016. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maddii válasza:
100%
Ha nyomaszt az álmod csak megkönnyebülés lesz elmondani.
2016. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Álmaink kiteregetésében nem kell misztikus dolgoktól félni.Azokat nem teljesítjük be azok elmondásával.

Álmaink ugyanazon elménkben születnek,mint nappali gondolataink.Igen csekély arányban erednek külső forrásból.

Veszélyt,azok elmondása abban rejlik,hogy álmaink értői sokmindent megismerhetnek titkos érzéseinkből,gondolatainkból,és akár vissza is élhetnek megszerzett titkainkkal.

2016. máj. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!