Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton az exemmel?

Miért álmodok folyton az exemmel?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk és èn már mást szeretek de senkivel nem vagyok együtt. Folyamatosan azt álmodom h az exemnél vagyok és szeretkezünk. És ákármennyire próbálok ellenállni nem megy. Folyton vele álmodom ezt pedig őszintén szólva nem egy nagy szám volt vele a szex mert semmi előjáték hanem bele a levesbe csak

.. de ez mind1 is. Viszont elég csúnya szakításunk lett akkor. Érettebbnek látom de álmomban se szeretem és nem a múlt elevenedik fel. Mit jelenthet ez? Miért pont vele aki a legszemetebb volt velem? Aki nagyon vicces kedvében van az ne ide írjon kérem!!!!



2016. máj. 28. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,nem zártátok le megnyugtatóan a kapcsolatot.Elméd megoldást keres a szakításra.
2016. máj. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Neem zártátok le a kapcsolaatot , mi is 2 éve mentünk szét rá 3 honapra nekem ujkapcsolatom lett neki,meg már rögtön utána hogy vége lett...

Nagyon csunya és nehéz volt a szakitás egyikőnk se akkarta kimondani szeretni szerettük egymást de nem ugy mint régen 3 évig voltunk együtt mi azota se beszéltünk... voltak nekem is ilyen álmaim ezt a tudat alattid okozza, ne aggodj elmúlik :)

2016. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!