Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton értelmet...

Miért álmodok folyton értelmetlen, összefüggéstelen hülyeségeket?

Figyelt kérdés

Egész életemben ilyeneket álmodtam. Elég sok álmomra emlékszem, kisgyerekkoromból is, és mind összefüggéstelen. De olyan szinten, hogy volt, hogy azt álmodtam, hogy összevesztem a legjobb barátnőmmel azon, hogy melyikünk fog az egyik iskolai szekrényben aludni.

Olyan is volt, hogy álmomban visszamentem az időben, és haza akartam jutni, de nem találtam a telefonomat, úgyhogy aegész Budapestet átkutattam. Segített egy lány, aki egy bódéban átult jégkockát, és csak abban a bódéban volt térerő, és fizetni kellett, hogy oda bemehessünk telefonálni. Végül a bódéval szemben találtam meg a telefonomat egy halott ember kezében, aki egy kis asztal alatt feküdt.

Meg álmodtam olyat is, hogy egy hajón utaztam, ami a Playmobil hajókra hasonlított, és a portások (nem hiszem, hogy a hajókon lennének portások, de az álmomban voltak) öreg, bibircsókos banyák voltak, nekem meg be kellett állnom közéjük.

Nem akarom az összes értelmetlen álmomat felsorolni, csak körülbelül ilyen szintű mind. Ez miért van?



2015. jan. 18. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is értelmetlen dolgokat álmodok,pl az volt ,hogy jöttünk haza bécsből (oszt.kirándulás) már MO.n voltunk és bementünk a boltba én éhes voltam és a croissant már a boltban megettem,és venni akartam egy üveg vizet,és kérdeztem a haverom h nincs e neki 1 euroja mert nekem elfogyott,és mondta h már MO.n vagyunk , ekkor én szomorú lettem és visszaraktam mindent. Igen tudom lehet fizetni MO.n euroval is . szóval ilyesmik szoktak lenni.
2015. jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmiket szoktam álmodni. Szerintem ez teljesen normális. A legutóbbi bizarr álmom olyasmi volt, hogy elmentem a szokásos program szerint tornászterembe. (Tudni kell rólam, hogy parkourozom félprofi szinten) Aztán átkerültem egy sivatagos helyre, ahol elkezdtem parkourozni meg beszélgetni Simon Nogueirával (profi francia parkouros) ezután hirtelen megjelentek fura űrhajók az égen ami ijesztően vörös volt. Ezek az űrhajók nagyon megmaradtak bármikor le tudnám őket rajzolni. Aztn valahogy odakerült a családom, apu anyu meg a nővérem és kérdezték, hogy ezek meg mik. Én meg halál nyugodtan mondtam, hogy ja, ezek csak ufók. Vicces volt.
2015. jan. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen össze-vissza baromságokat szoktam álmodni és minden éjjel, mindig emlékszem az álmaimra.

Szerintem mindenki ilyeneket álmodik, csak nem mindenki emlékszik rá.

2015. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Elvileg azért, mert amikor álmodsz akkor az agyad az aznapi információkat rakja helyre és e miatt néha elég érdekes dolgok alakulnak ki álom közben.
2015. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam, normális vagyok :D
2015. jan. 19. 22:52
 6/8 anonim válasza:
0%

bibircsókos banyák voltak, nekem meg be kellett állnom közéjük.

Nem akarom az összes értelmetlen álmomat felsorolni, csak körülbelül ilyen szintű mind. Ez miért van?


 tegnapelőtt 23:33  


A kérdésre eddig érkezett válaszokat itt tekintheted meg!


Ide írhatod a válaszod:

2015. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is állandóan ilyeneket álmodom, szinte nem emlékszem, hogy valaha volt-e az álmaimnak bármilyen értelme. De ez tényleg normális, nem vagy egyedül.

Nekem régebben mindig azt mondták, hogy ha az ember későn össze-vissza eszik, akkor hajlamosabb mindenféle hülyeséget álmodni. Nem tudom, hogy tényleg igaz-e...De tényleg nincsen semmi baj:)

2015. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi :)

nem szoktam későn enni

2015. febr. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!