Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton egy...

Miért álmodok folyton egy fiúról ha van párom? (Bővebben lent) 18/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban akibe régen mondhatni szerelmes voltam, legalábbis nagyon különleges személy volt számomra. Semmit nem tett éetem, még csak nem is voltunk barátok se, sőt nagyon is taszító a stílusa, mindenben totál az ellentétem. Tényleg mindenben.

Párommal 11 hónapja vagyunk együtt, nagyon szerelmes vagyok belé, nem tudnék nélküle élni. Nappal nem is gondolok másra csak arra hogy milyen boldog vagyok Vele.

A másik fiú amióta együtt vagyok párommal, már suliban sem tud rám hatni, nem érdekel rá se nézek, beszélni meg kb egy héten annyit h szia. Barátom nagyon féltékeny rá, szinte minden nap megemlíti hogy nem kéne vele lennem,hanem menjek az otársamhoz. Azokon az estéken amikor megemlíti mindig róla álmodok. Az álmaim kb egy hónapja kezdődtek. De azóta nagyon sokszor álmodtam róla. És az álmaim egyre durvábbak... Egy csókkal indultak ma éjjel már azt álmodtam hogy szexeltünk. És az a legrosszabb az egészben hogy miután fölkelek, össze vagyok zavarodva. Úgy ébredek, hogy az osztálytársammal járok és keresem is hogy hol van, miért nincs itt velem. Aztán persze rájövök hogy csak álom volt, de nagyon idegesít, hogy az álombéli érzésim nem változnak, a nap elejében úgy érzem, szeretem. De persze ez nem így van. Nagyon zavar hogy nem mondhatom el páromnak, mert mindent megbeszélunk de ezt nem bírná ki. Lelkiismeretfurdalásom van, mert úgy érzem, megcsalom a párom. Segítsetek kérlek!



2015. febr. 7. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vonzódsz hozzá, egyértelmű.

A másik, hogy te is tiltod magadtól a személyét, meg a barátod is. Lehet, hogy ez külön izgató számodra, hogy tilos.

2015. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Legoman ***** válasza:

A mágnest se vonzza még egy ugyanolyan mágnes, csak az ő ellentettje. :)

Ne foglalkozz a fiúval, de ne is gondolj rá. A párodat nem csalod meg nyugi. :)

Egyszerűen csak annyit kell tenned, hogy nem foglalkozol a fiúval, hanem továbbmész, hisz már egyszer letettél róla, akkor máskor is menni fog. De most ne felületesen, hanem teljesen. A mágnes se vonzza már a másikat, ha megfordítod. :)

2015. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán egy párhuzamos síkon együtt vagytok, de az is lehet, hogy te gondolsz túl sokat a dologra a barátod miatt.
2015. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!