Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom vajon mit jelenthet?

Ez az álom vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

1. azt álmodtam, hogy mamával haza jöttünk, aztán leültem egy padra, és hallottam ahogy az állatok beszélnek. megkérdeztem az egyiket, hogy miért hallom őket, és azt mondta, hogy "Vagy meghaltál, vagy [...]" és a másodikra már nem emlékszem.

2. azt álmodtam, hogy a barátomat akivel együtt vagyunk, bátorítom arra hogy öngyilkos legyen. tehát hogy ő öngyilkos akar lenni, én pedig bátorítom, pl mondom neki hogy "Igen tedd meg" meg ilyenek.. aztán a végén azt ordítom hogy Ne, és felébredtem mert felkeltett véletlenül.


2015. szept. 26. 16:34
 1/2 A kérdező kommentje:
ahaaaaaaa. k.
2015. szept. 27. 10:10
 2/2 anonim válasza:

Talán adott okot a barátod arra hogy feltételezze a tudat alattid azt, hogy öngyilkos szeretne lenni?


Lehet hogy az elmúlt időszakban ilyen filmet láttál, vagy az öngyilkosságról olvastál valamilyen formában. Mindenképpen biztos megjelent és ezért álmodsz róla.


Gondold még egyszer részletesen át az álmod, és az elmúlt nap cselekményeit, és próbálj a helyszínek beszélgetések és cselekmények közt összefüggést találni.

2015. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!