Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy elkezdtem...

Miért van az, hogy elkezdtem egy régi szerelmemmel álmodni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel nagyon jó barátok voltunk, a barátságból pedig szerelem lett, viszont mivel a családjával külföldre költözött így nem lett semmi, tehát nem jöttünk össze. Egy darabig még dumáltunk, majd megszakadt a kapcsolat. Három éve nem is beszéltem vele, nem gondoltam már rá.


Aztán 5-6 hónap alatt már 3-4 alkalommal álmodtam vele. Az álmokban álltalában váratlanúl összefutunk, majd el kezdünk dumálni, együtt töltünk egy napot a végén pedig összejövünk. Van, hogy egy csók is elcsattan a végén.


Miért lehet ez, így hírtelen a semmiből?


2016. jún. 8. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudat alatt szerintem azért hiányzik neked,és ez lehet az oka.
2016. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%

nekem is volt már hogy egy rég elfelejtett ellenségemmel álmodtam. de nem mintha azóta is dühös lettem volna rá, vagy gondoltam volna rá. csak szimplán az álmok randomok. nem értem minek mindenbe belelátni valamit. azt hogyha még érzel valamit, azt te tudod, nem egy álom fogja megjósolni

valszeg egyszer véletlenül pont vele álmodtál, aztán meg azután az álom miatt rágondoltál, és ezért megint vele álmodtál. ilyen egyszerű

2016. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!