Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha párommal szeretj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Mit tegyek ha párommal szeretjük egymást, de a szexuális életünk nagyon nem jó? 13. éves házasok vagyunk.

Figyelt kérdés
régi,viszonzatlan szerelem,róla álmodom,minden éjjel,mit jelent? nem fog rámenni a kapcsolatunk hogy nincs szex?

#szeretet #régi #szex nincs #viszonzatlan szerelmemmel álmodom #nem fog rámenni a kapcsolatunk hogy nincs szex?
2016. máj. 9. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy èrted,hogy ,,nagyon nem jó,,?
2016. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja ,most olvastam hogy nincs egyáltalán szex.

Egy idő után egyre kevesebbszer van ,ezt tapasztaltam már...

Próbáljátok több időt együtt eltölteni ,hogy közelebb kerülhessetek újból egymáshoz .

De jó volna tudni mi váltotta ezt ki nálatok?

2016. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Meg kellene találni külön, aztán együtt átbeszélni, hogy miért nincs szex. Mi a probléma? Azután lehet rajta közösen változtatni.

Ha eddig működött szex nélkül ezután is fog, csak úgy teljesebb lenne. Probléma akkor van, ha esetleg valamelyik félnek az igénye megvan rá, és nem otthon kapja meg.

2016. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
83%
Hát dugjatok, mi mást kéne tenni. 😏
2016. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos pszichiátriai beteg vagyok,gyógyszereket kell szednem és hízlalnak. meg amúgy is pár éve sokat híztam. nem sikerül fogynom. a párom nem mondja de lehet hogy nem kíván már? múltkor próbáltuk,nem nagyon megy a kövérségem miatt,meg ő is pocakosodott. kevés időt tudunk együtt tölteni,sokat dolgozik. esténként fáradt,vagy én nem vagyok jól.. félek,hogy elveszítem így..
2016. máj. 9. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért fogyjál le mégiscsak! :)
2016. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Aha...

Kezdem azzal, hogy kövéren is lehet szexelni, tapasztalatból mondom. Gyerekkorom óta kövér vagyok, sose fogok lefogyni, de a szexről képtelen lennék lemondani.


Az lehet, hogy a párod már nem kíván, de ebben az esetben jó lenne leülni, és beszélni vele. Az őszinteség csodákra képes!

És ha azt mondja, hogy igen, neki ez a baja, hogy így nem kíván, akkor nem kell megsértődni.

Van, akinek a vékony(abb) nők jönnek be, így ismert meg téged, és ha most nem tetszel neki, azt még én is megértem.

A legjobb lenne, ha keresnél egy jó orvost, aki segít neked lefogyni.


A pszichiátriai betegségek többsége remekül kezelhető terápiával, a gyógyszerek csak segítenek, de önmagukban sza.rt se érnek, szóval a helyedben elgondolkodnék az orvosváltáson. Olyan nincs, hogy évekig tablettázol javulás nélkül, és rámegy az egészséged.


Tudom, minden eset más, és le se írtad konkrétan mi a gond, így persze könnyen írogatok. :)


A másik, hogy ha próbálkoztok, és közben sem jöttök hangulatba, akkor ott már kihűlt a kapcsolat.

Főleg ha egyébként ritkán van szex, kb. le kellett volna tépni egymásról a ruhát, és két perc alatt lerendezni egy szuper villámszexet.


Legközelebb a pszichológusnál ezt is mondd el, hogy nincs nemi életed, nem is sikerült akkor se mikor próbáltátok.

Ezt IS kezelni kell.


A régi viszonzatlan szerelemről álmodás nem jelent mást, mint hogy hiányzik a szex, és úgy érzed, a férjeddel nem fog javulni a helyzet. Valaki más viszont meg tudná adni, ami kell...


Egyébként ezt se itt kéne kérdezni, hanem a dokidtól.


Amennyiben ez nem megy, dokiváltást is javasolnék.

Én a szülés utáni depresszióból jöttem ki gyógyszerek nélkül, szóval tudom miről beszélek. Nem lehetetlen eldobni ezeket a vackokat, csak akarni kell.

A fogyást is meg lehet próbálni, diétával, mozgással MINDENKI tud fogyni. A lustaság a legnagyobb akadály, ezt magamról is tudom. Pedig nálam több jó ok is van arra, mitől vagyok túlsúlyos.

Ebben is vannak fokozatok, a súlyosan elhízottól az enyhe túlsúlyig, minél előbb fogod meg a súlyod, annál könnyebb visszafogyni.

És ha a férjedtől kéred, biztosan segít. Elmehettek együtt is mozogni, segít tartani a diétát, stb. Még az is lehet, hogy a kapcsolatotok is szorosabb lesz.


Gondolom még nem vagy olyan öreg, hogy életed hátra lévő részét el tudd képzelni szex nélkül.

Tenni kell érte!


Kezdetnek jó lépés, ha legközelebb őszintén elmondasz mindent a dokidnak, és leülsz a pároddal is beszélgetni.

2016. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,épp holnap kell mennem a pszichiáteremhez kontrollra. majd beszélek vele. és a párommal is
2016. máj. 9. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

"Olyan nincs, hogy évekig tablettázol javulás nélkül, és rámegy az egészséged."

Dehogy nincs! Pontosan ez a célja a gyógyszeriparnak!

2016. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sziasztok. sajnos már életem végéig szednem kell a gyógysazereket
2016. máj. 10. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!