Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom, mit mondtok rá?

Furcsa álom, mit mondtok rá?

Figyelt kérdés

Egy iskola udvarán álltam, egy idősebb férfivel, akit nem ismertem, ott találkoztam vele. Kicsit lecsúszottnak, iszákosnak tűnt, viszont tapasztalt volt, és a maga módján bölcs is. Azt mondta, nézzek el a háta mögé, kicsit jobb oldali irányba. Fákkal, bokrokkal, sövényekkel szegélyezett utat láttam, földút volt. Azt mondta egy régi, furcsa ivóhelyhez vezet, azonban aki ott marad éjszakára, egész hajnalig, többé nem jön ki... és hogy már rengeteg jó ember lelte ott halálát. Átöltöztem, és késő délután, még az enyhe napsütésben elindultam a kocsma felé. Kivártam a hajnalt, nagyon sok ember a kocsma előtti utcán harcolt mutáltnak látszó lényekkel, egyesek fejvesztve menekültek. Lehajtottam egy italt, kimentem, és szembe kerültem egy lénnyel. Ugyan nekem támadt, de rövid idő alatt legyűrtem, viszont nem öltem meg. Félájult állapotban otthagytam. Visszaindultam az úton, néztem ahogy a többiek harcolnak, és csodálkoztam, miért volt ilyen könnyű dolgom, ha már itt annyian elvesztek. Visszaértem lassan az út elejére, ahol újra megláttam a fából tákolt átjárót a kocsma nevével, amin már egyszer átjöttem... az öregembert láttam támaszkodni, arcán furcsa vigyorral, majd azt mondta: "tudtam, hogy te megcsinálod"...


Itt ébredtem fel.



2016. jún. 12. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol olyan mutált lény,amely legyőz jóembereket,ha sok időt töltenek el velük.Te nem váltál alkoholistává.és le tudtad győzni hatalmát.Gratulálok!
2016. jún. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi áll,vigyázzon,hogy el ne essen!
2016. jún. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!